Amazon Prime Video deelt eerste trailer van 'Lucy & Desi' over de tv-iconen achter 'I Love Lucy'

De eerste trailer van Lucy and Desi (2022), de nieuwe documentaire van Amy Poehler, is nu te zien. De film gaat over de twee iconische hoofdrolspelers van de zeer invloedrijke televisieserie I Love Lucy (1951–1957).
Lucy Ball en Desi Arnaz worden gezien als voorlopers, misschien wel pioneers in Hollywood. Hun serie had gigantische invloed op het televisie- en filmlandschap en met hun eigen studio maakte ze een aantal grote, inmiddels klassieke producties. In de documentaire over de twee komen onder andere Bette Midler, Carol Burnett en Norman Lear aan het woord over de invloed van de twee op de entertainmentindustrie.
Bekijk de trailer hier:
Regisseur Amy Poehler onderzoekt hoe Ball en Arnaz elkaar ontmoetten, verliefd werden en samen een tv-imperium creëerden. Ze richtten samen een productiebedrijf op, en creëerden daarmee niet alleen I Love Lucy, maar ook Mission: Impossible (1966–1973) en Star Trek (1966–1969). Poehler vertelde dat ze erg werd aangetrokken door het verhaal van de twee, omdat hun levensloop heel boeiend is en ze grote invloed hebben gehad, maar er ook genoeg misliep. Ze maakte de documentaire samen met Mark Monroe.
Lucy and Desi is vanaf 4 maart te zien op Amazon Prime Video. Ben je benieuwd naar wat er binnenkort nog meer op Amazon Prime Video verschijnt? Hier vind je ons volledige overzicht.