Jae-seok's B&B Rules! (2026)


Jae-seok's B&B Rules!
Koop op dvd of blu-ray
 3    1

Jouw beoordeling:

Jae-seok's B&B Rules! is nu te zien op:

Netflix (1 seizoen)

De gast is koning, maar de gastheer ook! Yu Jae-seok opent zijn eerste B&B, waar hij alles op geheel eigen wijze runt en gasten trakteert op zijn bekende spelletjes.

Toplijsten

Deel deze serie

  • Jaar, land
    2026
  • GenreDocumentaire Reality Komedie
  • Speelduur (per aflevering)73 minuten
  • ActeursAlle acteurs
  • Afleveringen
    1 seizoen
    10 afleveringen
  • NetwerkNetflix
  • Meer informatieIMDb
  • Delen

Jae-seok's B&B Rules! is nu te zien op:

Netflix (1 seizoen)

De gast is koning, maar de gastheer ook! Yu Jae-seok opent zijn eerste B&B, waar hij alles op geheel eigen wijze runt en gasten trakteert op zijn bekende spelletjes.

Toplijsten

IMDb-score

IMDb-score 7.7 / 10
311 stemmen

Trailer

Jae-seok's B&B Rules!'
Jae-seok's B&B Rules!
 3    1
Jouw beoordeling:

Trailer


Bekijk hier de trailer van Jae-seok's B&B Rules!.

Gezien-lijst


3 gebruikers hebben Jae-seok's B&B Rules! gemarkeerd als gezien:

Watchlist


1 gebruiker heeft Jae-seok's B&B Rules! in hun watchlist staan:

Beoordelingen


1 gebruiker heeft Jae-seok's B&B Rules! beoordeeld:

  • Gezien (3)

    3 gebruikers hebben Jae-seok's B&B Rules! gemarkeerd als gezien:

  • Watchlist (1)

    1 gebruiker heeft Jae-seok's B&B Rules! in hun watchlist staan:

  • Beoordelingen (1)

    1 gebruiker heeft Jae-seok's B&B Rules! beoordeeld:

Vergelijkbare series


Vind je Jae-seok's B&B Rules! leuk? Dan vind je deze series misschien ook interessant!

  •  
     
  •  
     
  •  
     
  •  
     
  •  
     
  •  
     

Reacties


Wat vind jij van Jae-seok's B&B Rules!? Laat het hieronder weten!