Er waren op 21-01-2014 12 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op IMDb-score. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
Connor Macleod is geboren in de Hooglanden van Schotland in 1518 en behoort tot een ras van onsterfelijken. Wanneer hij tijdens een gevecht gewond raakt en niet sterft, wordt hij verbannen uit zijn dorp.
In de jaren 40 komen een oudere miljonair en zijn jonge echtgenote aan in Kenia, waar ze zien dat de Britten daar een luxe leventje leiden terwijl hun thuisland zich voorbereidt op oorlog.
Nadat zijn vrouw op onverklaarbare wijze verdwijnt, verhuist een man samen met hun twee kinderen naar zijn geboorteplaats om hun verdriet te vergeten en verder te gaan.
Het is 1899. ‘s Werelds grootste avonturier, Allan Quartermain (Sean Connery), leidt een legio individuen met legendarische krachten, de zogeheten League Of Extraordinary Gentlemen.
'Sex and the City' volgt de levens van vier vriendinnen in Manhattan, New York: columniste Carrie (Sarah Jessica Parker), advocate Miranda (Cynthia Nixon), zakenvrouw Samantha (Kim Cattrall) en de brave Charlotte (Kristin Davis).
Twintig jaar na zijn vrijspraak voor de dood van zijn minnares, wordt rechter Rusty Sabich (Bill Pullman) nu beschuldigd van de moord op zijn echtgenote.