jotofilm

Profiel van jotofilm

⭐️ Bijdrager🏆 Topgebruiker


Statistieken


Laatste 12 maandenLaatste jarenAlle jaren

Meer statistieken

Recent toegevoegd aan watchlist

Bekijk hele watchlist

Recent toegevoegd aan gezien-lijst

Bekijk hele gezien-lijst

Recent beoordeelde films en series

Bekijk alle beoordelingen

Recente reacties

Of de mensen, die het beroemde kinderboek uit 1955 kennen blij zullen zijn, dat de held uit het boek plotseling als volwassene de echte wereld in stapt en daar nogal een chaos veroorzaakt weten we niet, maar dit is wel een bijzondere interpretatie van het boekje. Niet echt slecht, maar met het origineel heeft het niet zoveel meer te maken. Dat neemt niet weg, dat kinderen de film waarschijnlijk wel zullen appreciëren, alhoewel hij hier in de bioscoop al weer na 2 weken verdwenen was.

910 uur geleden

Zo, lekker dubbel op! (Met gebruik van het potloodje onder je reactie had je gewoon het laatste informatieve gedeelte er bij kunnen schrijven)

311 uur geleden

Zo, da's uitpakken geblazen voor zo''n filmpje!

623 uur geleden

Een nogal relaxte ,maar eigenlijk romantisch-nostalgische thriller over een te sympathieke boef, die zijn zaakjes wel heel makkelijk opknapt. Phillip Noyce heeft absoluut betere films gemaakt en Pierce Brosnan speelt...Pierce Brosnan!
Film was de zwanenzang voor James Caan, die hier een zieke dementerende gangster speelt.

723 uur geleden

De kersverse Oscar-winnaar heeft in het verleden bewezen, behalve acteur, ook een capabel regisseur te zijn, al ging het ook wel eens mis. In deze film over een disfunctionele famile speelt hij de hoofdrol, samen met zijn 2 kinderen. Jammer genoeg is de film vol melancholische momenten nogal traag en door de voice-over komt de emancipatie van de dochter niet sterk over en lijkt het eind, met echte tv-beelden er wat aangeplakt te zijn. Neemt allemaal niet weg, dat het nog steeds een heel behoorlijke film is, waarin Sean's dochter als actrice positief opvalt.

Bekijk alle reacties