TimBernhard heeft 339 reactie(s) geplaatst.
Het verhaal is niet echt bijster goed, maar de speciale effecten en de kostumering maken veel goed. Ook de locaties en decors zijn soms adembenemend. De cast doet het redelijk goed. Kortom een actiefilm die zich afspeelt in het oude Egypte, goed voor 2 uur vermaak.
Leuke Afsluitende Film. Alle bekende karakters keren weer terug, maar helaas voor de laatste keer een film met Robin Williams. Ook het verhaal krijgt wel een prima wending door een ander museum erbij te betrekken. Verder ziet het er visueel ook goed uit. Prima special effects.
Een leuke vervolg van Night of the Museum. Erg leuk dat men nu gekozen heeft voor het Space and air Museum in Washington DC. Goede cast, vooral Amy Adams (Amelia Earthart). Leuk verhaal en geweldige special effects. Vond alleen Napoleon niet zo erg geslaagd. Maar verder kijk het lekker weg.
Night at the Museum heeft een bont gezelschap personages, goed gecaste acteurs, een avontuurlijk en origineel verhaal, en ook nog een verstoorde vader/zoon relatie (uiteraard). Ben Stiller is hier perfect op z’n plaats, en Robin Williams steelt altijd de show. Wilson en Coogan vormen ook een sterk duo, en Gugino complementeert een uitstekende cast. Night at the Museum is al met al een vermakelijke film die geen moment verveeld.
Erg flauw, maar wel beter dan de 2e Scary Movie film met hier en daar nog een enkele leuke grap. Ik heb zeker nog wel gelachen, Leslie Nielsen is weer een kei als president vooral in dat paniek-stukje. Ook het gevecht in de huiskamer met dat gedrocht uit The Ring was vermakelijk.
‘Gered door acteur Jackie Chan, anders was dit echt een saai filmpje’
Prima familieavonturen film, verhaal is leuk en erg uit gerecht zodat deze film een beetje saai over komt, Jackie Chan is wel goed gecast hij heeft de meeste dingen in de film zelf verzonnen al was hij er niet werd deze film wel erg saai. De cast is verrassend en erg leuk zoals de bijrollen. Maar het avontuur is meer gered door Jackie Chan zelf, buiten zijn rol om heeft hij ook de film gered door meerdere stunts te uitvoeren.
Viel lichtelijk tegen. Redelijk voorspelbaar allemaal. Weinig geslaagde grappen. Ik vond de scenes met die ''battles of the bars'' het leukste van de film, voor de rest een beetje zelfde verhaal van de oude film. De acteurs deden het vrij aardig, waar Soy Kroon en Abbey Hoes er wel uitsprong.
Niks mis mee ! Gewoon een heerlijke feelgood movie, in het zonnige Spanje.
De actie is bij vlagen wel vermakelijk, maar verder vond ik dit een weinig verheffende film. Bovendien raakt het slecht uitgevoerde script kant noch wal. De cast weet het geheel verder ook niet naar grotere hoogten te duwen. Als je van een slecht einde houd is hij prima te doen het verhaal is zeer onduidelijk en het acteerwerk is ok.
Mooie docu. Met prettige Voice-over van Carice van Houten en Bram van der Vlugt. De muziek vond ik wisselvallig. Verder zijn de beelden natuurlijk geweldig. Ontzettend mooi en divers land hebben we toch.
Meesterlijke film die wel lang duurt , maar geen moment verveelde . Het verhaal is erg overtuigend en je voelt het wraak gehalte extreem in deze film. De muziek en de acteurs zijn ook erg goed gecast . Gibson was ook weer op zijn best. Ik voelde me zelf een patriot worden tijdens de film! Zonder dollen , een erg goede en geloofwaardige film. De actie is ook volop aanwezig en het acteer werk vond ik erg goed .
Vermakelijke film. Je krijgt exact wat je verwacht. Niks hoogstaand of vernieuwend, maar gewoon degelijk bioscoopvermaak. En natuurlijk my man Dwayne Johnson als zichzelf. Snap de kritiek wel dat hij te veel hetzelfde doet, maar ja ik vermaak me er prima mee.
Goede actiefilm. Veel (cgi) effecten. Lekker overdreven zoals het in een rampenfilm hoort te zijn. Heb me erg goed vermaakt.
Satire? Dat is het dunne laagje over de feiten. Bij wijlen grappig, maar vooral interessant, want ik wist hier eigenlijk vrijwel niks van. Dat je een monster als Beria überhaupt satirisch kan neerzetten doet me wel de wenkbrauwen fronsen. Maar die anderen waren ook geen lieverdjes natuurlijk hoewel het nu bijna lijkt of het 'de goeden' waren. Dat komt natuurlijk door het weergaloze charisma van Buscemi (die ook al zo überbriljant was in Boardwalk Empire). Hoe die zinnen uit zijn mond afvuurt met een vanzelfsprekende flair is echt genieten. Verder wist het maar matig te boeien. Interessante film, ja. Goed?
Jeugdsentiment. Jumanji is een leuk en doldwaas avontuur met een Robbie Williams op zijn best en een bordspel dat steeds meer uit de hand loopt. Ondanks de luchtige sfeer zitten er ook wat emotionele momenten in de film en regisseur Joe Johnston schuwt het sentiment zeker niet. Maar het gaat natuurlijk om het avontuurlijke spel Jumanji met de dieren en het natuurgeweld dat bij elke beurt de kop opsteekt. Met acteurs en personages die voor de humor zorgen en het samenspel tussen Williams, Hunt, Grier, Hyde, Pierce en een jonge Dunst blijft leuk. Net zoals de film.
Platvloerse onderbroekenlol ten top, Wederom de meest onnozele humor gezien die nog een stukje verder ging dan deel 1. De Grown Ups zijn niet uitblinkers in verhaallijnen strakke scripts en andere poespas, maar om heerlijk een avondje te lachen als je van platte comedy houdt. Yeah, I love it.
Flinterdun verhaaltje, mega moraal en toch niet vervelend. Door de vele goede grappen, het afzeiken van elkaar en de leuke muziek toch een hele vermakelijke film. Gelukkig is het eindelijk eens niet zo'n film waarin eerst alles fout moet gaan en daarna in 5 minuten alles goed. Gewoon een simpel verhaaltje door laten kabbelen, verder geen extra spanning toevoegen, prima.
Dit is gewoon een solide film, voor een fijne zondagmiddag waarop je je verveelt. Ben Kingsley is natuurlijk prima, maar eigenlijk was er niemand, zelfs niet Mister Darcy, die het slecht deed. Het is geen supersnelle actiefilm of effecten-overladen verhaal, maar wel erg leuk als je een andere kant van (het ontstaand van) de Arthur legende wil zien.
Redelijke film over een wetenschapper die een paar dagen op zijn neefje moet passen. De personages weten niet echt te boeien. En origineel kun je de film ook niet echt noemen. Maar het is allemaal wel avontuurlijk gebracht, er gebeurd genoeg en de film duurt zeker niet te lang.
Deze film brengt exact wat je van de cast mag verwachten. prima actie-film met de nodige humor die voorspelbaar is, maar goed valt en nooit irriteert. De heren hadden er duidelijk zin in.
Leuke film veel actie en ontploffingen. Jammer dat Schwarzenegger maar een klein rolletje had. Het idee om goeie acteurs bij elkaar te brengen en een film te maken, is zeker gelukt. Stallone, Jet Li, Lundgren, Bruce Willes, enz. Een goede cast en goede special effects. Afijn, op naar deel 2.
Daniel Day-Lewis speelt fantastisch en wordt alleen soms overklast door de prachtige sets die ze gebouwd hebben. Er zitten ook weer de typische Scorsese-ingrediënten in: lange, verbluffende tracking-shots, bad guys die soms zo overdreven handelen dat het grappig wordt, en veel geweld.
Rampenfilms zijn films die ik altijd best graag kijk, hoe slecht ze soms ook zijn. Had er nog een paar op m'n lijstje staan om te zien, waaronder deze Dante's Peak. Ja, er zijn talloze dingen waar ik me aan heb geërgerd. Waarom er altijd een plotlijn met gescheiden ouders en problemen in voor moet komen is me een raadsel. Ook kinderen zijn altijd een geliefd object om mee te scoren. Verder is de baas van Harry Dalton ook niet een van de snuggerste figuren om zonder bewijs te beweren dat Dalton er naast zit. Maar als je hier doorheen kan kijken dan kan je je best goed vermaken. Het tempo ligt hoog, het is allemaal heerlijk voorspelbaar en de special effects zijn helemaal niet zo slecht voor eind jaren '90. Voldoende!
Vond het nog best een leuke film. Gewoon een film waar je niet hoeft na te denken en gewoon gaan kijken jammer dat de locaties niet goed gedaan zijn.
Eerste helft van de film zeer interessant, maar kakt in de 2e helft behoorlijk in jammer genoeg. Leuk wegkijkertje.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series