chiel1971 heeft 2359 reactie(s) geplaatst.
Goede film, ik zag later pas dat dit een documentaire was? Verklaard wel een paar aparte scenes. Maar echt door had ik dat niet tijdens het kijken ervan. Mooi en aangrijpend verhaal. Je kan ook n.a.v. deze documentaire je afvragen of deze manier van opvoeden inderdaad wenselijk is voor de kinderen. Het is meer een droom van de ouders lijkt het.
Mooi verhaal, mooie film. Vreemd genoeg had ik er nog nooit van gehoord. Zeer de moeite waar. Alhoewel ik een beetje twijfels heb of Kevin Bacon nu goed gecast was voor deze rol.
Hij kon mij niet echt boeien, saaie film. En inderdaad las ik later pas dat het om zijn tekeningen gaat, waarmee hij beroemd is geworden. Zag ik volgens mij maar in 1 scene voorbij komen op een wc.
Redelijke actie film, wel grappig in sommige scenes. Deed me toch ook vooral aan het genre van Jackie Chan denken.
Redelijke film, had er toch meer van verwacht. Frustrerend om te zien hoe haar leven om zich heen instort, en ze het zelf steeds erger maakt.
Correct, ik had het niet meer aangepast maar zag idd een filmposter waarop vermeld stond 27 april als première datum in NL. Bij mij in de bioscoop gemist, niet gezien :)
Voor een Nederlandse film is dit een goede film, goed sociaal kritisch verhaal. Prima cast. Alleen de versie die het kanaal ons uitzend kan wel een digitale oppoets beurt gebruiken.
Slechte film, zonde van je tijd. Heel slecht acteerwerk en een goedkope productie..
Goede film, goed verhaal! Jammer dat deze, volgens mij?, de bioscoop niet gehaald heeft. Goede spannende film, prima cast.
Een hele scherpe en kritische docu, die af en toe toch wat gemaakt over komt, Of niet zo professioneel? Ik vind de montage wat apart. Wel heel interessant.
Vrij saaie film, wel een heel triest verhaal. Wat daar allemaal gebeurd is, tot ergens in de jaren 70 zelfs..triest.
Ach ja, in ieder geval geen alles is liefde deel 313... een originele film voor een Nederlandse film, alleen niet mijn genre..
Voorspelbare romcom film, niks origineels of vernieuwends aan. Enige reden voor mij om te kijken was Abbey. En waar halen ze die slecht acterende kinderen toch vandaan? Sjee. er valt toch wel ergens een kind te vinden te zijn die kan acteren ipv alleen een tekst voorlezen?
Grappig gevonden combinatie, toch lang niet zo leuk als de originele reeks.
Naar mijn smaak geen geslaagde versie, te kinderlijk (ik ben dan ook niet de doelgroep, dat is waar) en slecht acteerwerk.
Interessante, ook wat aparte, documentaire over een interessante actrice.
Hele mooie film, waarin niet zo heel veel gebeurd. Maar je verveelt je geen minuut. Mooie beelden, en over vriendschap tussen mannen.
Smaken verschillen :) Geen probleem natuurlijk!
Boeiende docu over een, naar mijn idee, niet al te sympathiek of toegankelijke persoon. Wel schrijfster van veel films, zoals Carol. En dat is wel een hele mooie film.
En?
Boeiende verhalen, inkijkje in het leven van de vluchtelingen in Nederland.
Interessante documentaire over deze boerenfamilie en deze beroemde vogel.
Niet heel origineel, weinig humor ook. Maar wel een prima tussendoor actie film. Vermakkelijk.
Sja, de enige die nog een beetje geloofwaardig overkomt in deze film is Mel Gibson, verder is het acteerwerk waardeloos en de productie is al helemaal triest en goedkoop.
Indrukwekkende documentaire die twee kanten laat zien van het gebeuren.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV+ HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series