chiel1971 heeft 2359 reactie(s) geplaatst.
Middelmatig en voorspelbaar scenario waar al zoveel varianten in verfilmd zijn.
Middelmatige, 13 uit een dozijn, actie film. Eigenlijk zonde van je tijd, een beetje de moeite waard vanwege Forest en Ray.
Prima maatschappij kritische fil, die na 12 jaar nog actueler is geworden eigenlijk.
Niet bepaald een origineel script, en wat is Diane Keaton zwaar irritant in deze film met haar geschreeuw, getver.
Een echte ouderwetste musical, not my cup of tea. Wel even geprobeerd, je weet het maar nooit. Maar nee, geen succes
Grappige en leuke film, idioot verhaal maar daarom ook erg leuk. Deed een beetje denken aan een Coen Brothers film.
Redelijke franse film, voorspelbaar en vaag kleuren gebruik.
Redelijke kinder film, vond hem nog wel meevallen gezien de slechte beoordelingen.
Een boeiend inkijkje in deze levens, nat en donker naar mijn idee.
Op zichzelf een prima serie, maar ik vind het jammer dat ze een verhaal vertellen (verdeeld over 9 afl) wat al reeds verteld is in een hele goede film.
Mooie productie, wel bekeken vanwege Judy Garland. Maar dit is echt het type musical film dat niet aan mij besteed is.
Redelijke actie film uit de jaren 70 met wat saaie momenten en plotseling einde (verhaal is wel redelijk rond, had iets meer afronding kunnen gebruiken). Prima rol van Roger Moore, die inderdaad (zoals hij "zelf" ook zegt in zijn docu) gewoon zichzelf speelt. Had James Bond kunnen zijn :)
Redelijke SF actie film, niet echt heel spannend. Alhoewel dat SF gedeelte ondertussen wel steeds minder wordt denk ik.
Eigenlijk verwacht ik er niet veel van, niet helemaal mijn muziek smaak. Maar dit is echt een hele leuke en grappige film. Goede film!
Toch wel een bijzondere, en een goede film. Tragisch verhaal, maar toch zeker ook grappig en aandoenlijk. Goede film!
Persoonlijk heb ik niks met wielrennen, kende deze heer wel wat van naam. Maar verder had ik er niks mee. Maar toch een boeiende documentaire om te zien hoe hem dit verging toentertijd. Blijft het apart vinden dat er mensen zijn die 21dagen kunnen fietsen op een bord macaroni, maar goed. Boeiend! Miste alleen bij de aftiteling hoe het nu met hem gaat? Leeft hij bv nog?
Een prima thriller, natuurlijk spannender de eerste keer dat je hem ziet. Jammer ook dat ze best snel al weggeven wie er achter zit. Maar verder een prima popcorn vermaak film.
Leuke film weer in deze reeks, prima vermaak. Erg leuk hoe ze toch altijd weer verwijzingen naar het heden kunnen maken, al is het alleen al in de namen die gebruikt worden. Leuke film.
Toch best wel een tragisch verhaal, mooie film wel.
Goed geacteerde goede film, mooie beelden. Je krijgt het er koud van bij wijze van spreken.
Goede klassieker waaraan alles klopt eigenlijk, prima cast. Goed verhaal en een mooie productie.
Misschien ben ik hier te oud voor geworden, kon mij niet boeien en zeker mijn aandacht niet vasthouden...
Begint wel goed, maar is uiteindelijk best wel saai en voorspelbaar. Maar blijft wel vermakelijk.
Ook Morgan Freeman leent zich steeds meer voor slechte films, jammer.
Beetje vaag en traag, of vaag? Eigenlijk kan je wel een beetje zien waar dit heen gaat.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV+ HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series