Silvershadow heeft 1197 reactie(s) geplaatst.
The Scorpion King. Hij werd al geintroduceerd in The Mummy Returns, maar deze keer in zijn 'eigen' film. De actie is leuk om naar te kijken en verveeld niet gauw. Het verhaal is ook aardig, al hoef je niet zo'n verloop als in The Mummy Returns te verwachten. (#119-2025)
Een titel waar ik sinds de Oscar winst van Kieran Culkin erg benieuwd naar was. Een film die me zeker niet teleur stelde en op meerdere vlakken aangrijpt. De band tussen de neven, de reis naar-, en in Polen om maar een paar vlakken te noemen. Het enige jammere vond ik dat de film 'maar' anderhalf uur duurt. Gezien het laatste shot had ik graag meer gezien... nouja, op die manier blijft er weer wat te fantaseren over :-) (#118-2025)
De remake uit 2005 kende ik al, en had ik ook al een aantal keer gezien. Maar nog nooit het origineel. Tot vandaag. Een film uit 1968, en daar zijn de beelden en het verhaal ook naar. Maar wat heb ik hier van genoten. Het verhaal heeft humor en strubbelingen, want ja, zitten de kinderen in dit verhaal nou echt te wachten op een groter gezin? Met Henry Fonda en Lucille Ball in de hoofdrollen. Wil je een klassieker zien, die ook nog eens leuk is voor de hele familie? Zoek niet verder ;-) (#117-2025)
Erg bijzonder hoe deze film in elkaar steekt. Ook gewoon omdat dit mijn eerste 'rock opera' is. Maar ik moet zeggen dat de beelden indrukwekkend zijn, en de stem van Sadie Sink (ze zingt de nummers echt zelf) erg goed. Waar ik me wel aan stoor, en dat zie ik in heel veel films terugkomen: Illuminati tekens (Alziend oog, driehoek, mind control door de media...) maargoed: dit is dan weer een discussie voor een volgende keer :-P Aardig filmpje om een keer gezien te hebben. (#116-2025)
Na twee keer de Egyptische mummy kan ik me zo voorstellen dat er een andere insteek moest komen, en voila: Dit keer speelt het verhaal zich grotendeels af in Azië. Het kan aan mij liggen, maar ik kreeg erge vibes van films als Tomb Raider en Indiana Jones (zeker de soundtrack van die laatste). Just a feeling. Ondanks dat vond ik de film best geinig, al hadden ze die Yeti's niet moeten doen :-P Het einde had zelfs nog een leuke opening gelaten voor een vierde film. (#115-2025)
Aardig geslaagde film die de kijker meeneemt naar het drugsgeweld in Detroit in de jaren 80. Er had van mij wel iets meer actie in gemogen, maar ik vind m boeiend genoeg om dit een ruime voldoende te geven. (#114-2025)
Gebaseerd op een spel waar ik nog nooit van gehoord had en dus totaal niet bekend was met het verhaal. Hierdoor ben ik er open in gegaan, met het verstand op 0. En ik heb na het zien van de film wel gemerkt dat smaken verschillen. Sommige mensen die het niets vinden, en sommige die het best vermakelijk vonden. Zelf behoor ik tot die laatste groep. Best een leuke film, die vermakelijk genoeg was. Scheelt ook dat ik Jamie Lee Curtis geweldig vind, wat ze ook doet. Een zesje van mij. (#113-2025)
Disney en remakes: ik heb er een broertje dood aan. Gelukkig is dit geen remake maar een soort van prequel, het verhaal over Mufasa. Niet echt wetende wat te verwachten ging ik er blanco in. Maar wat ben ik hier in gezogen zeg! Prachtig geanimeerd, interessant en goed verhaal met hier en daar wat verwijzingen naar de Lion King film, en zelfs een verwijzing naar de musical! Dat laatste vond ik erg grappig. Zo'n film als deze kan ik gerust nog 10 keer zien :-D (#112-2025)
Aan avontuur en actie geen gebrek in dit Mummy vervolg, die tot aan het einde blijft boeien. Een enorm minpunt (en ik weet niet of mensen er bij uitkomen van de film er al zo over dachten), is de cgi. Wat mij betreft enorm lachwekkend :-P Aan de andere kant heeft zo'n film natuurlijk ook humor nodig :-P (#111-2025)
Deze film vond ik even inkomen, wellicht een traag begin (wat achteraf zo heeft moeten zijn). Maar eenmaal bezig blijken de gebeurtenissen anders in elkaar te steken dan voorgeschoteld. Daarom erg aangrijpend en eentje die aan te raden is. (#110-2025)
In tegenstelling tot die ene mop, was deze mummie niet ingewikkeld :-P Gewoon een leuke, spannende avonturenfilm, met heel veel scarabeëen :-P Gewoon lekker vermakelijk (#109-2025)
Heerlijk die actiefilms uit de 90's. Ze stralen toch een specifiek gevoel uit, helemaal in combinatie met een fijne cast als Kurt Russel, Halle Berry en John Leguizamo. Het verhaal mag dan niet super bijzonder zijn, maar hij kijkt lekker weg. En tot het eind blijf je gekluisterd aan je tv scherm. (#108-2025)
Eigenaardig en bijzonder, zo zou ik dit verhaal omschrijven. De film voelt misschien een beetje....'traag', maar het siert wel op een bepaalde manier. Het neemt je mee en laat je met een bevredigd gevoel, ontroerd en glimlach achter. Althans, ik had dat wel. Ook erg leuk om Jane Curtin (3rd Rock From The Sun, Coneheads) weer eens op het scherm te zien. Het Alien thema ligt haar goed :-D (#107-2025)
Een aangename verassing (ik schrijf het expres verkeerd :-P) vond ik deze film. Veel dialoog, maar dat stoorde geen minuut. Daardoor krijg je toch meer het menselijke aspect mee. En dan kun je je afvragen: gebeurt er dan nog wel iets? Er gebeurt genoeg! Van mij had de film stiekem nog wel iets langer mogen duren. (#106-2025)
Ik kende de 'nieuwe versie' uit 2007, maar had deze versie uit '88 nog nooit gezien...tot vandaag. Het verhaal is dan wel zo goed als het zelfde, maar 1 groot verschil is dat de cast in deze versie niet zingt. En persoonlijk is dat toch prettiger omdat je hier niet afgeleid word door de liedjes. Plus dat de cast in deze versie misschien wel net zo legendarisch is: Divine, Blondie, Sonny Bono, Ricky Lake... Mooie versie. (#105-2025)
Geslaagde film waar Isabela Merced (Alien Romulus) een indrukwekkende rol neerzet van een meisje met een angst-/dwangstoornis. Ook Cree Cicchino (Game Shakers) als beste vriendin Daisy doet het niet onverdienstelijk. (#104-2025)
Redelijk goede film die ons een pelgrimstocht laat zien. Monniken moeten een relikwie naar Rome brengen, maar dat gaat natuurlijk niet zonder slag of stoot. De actie is wel erg prettig, al vliegt er soms wel wat door het beeld heen :-P (#103-2025)
Heerlijke komedie die vandaag de dag nog steeds tot de verbeelding spreekt voor me. Leuke cast (zowel oud als jong) en grappig verhaal. (#102-2025)
Iets wat ik niet van te voren had verwacht, maar dit vond ik toch zeker een van de betere Aliens in de reeks. Een wezen die ons al sinds 1979 de stuipen op het lijf jaagt. Waar sommige delen erg traag zijn (goed, dat is dan ook de tijdsgeest), komt deze toch redelijk vlot op gang en blijft tot het eind interessant. Al weet ik nog niet zo goed wat ik van het wezen aan het eind moet vinden :-P (#101-2025)
Aardige jeugdfilm die best voorspelbaar doch vermakelijk is. Een vakantie road-trip die we al eerder hebben gezien in films als Vacation, Beethoven 3 en R.V. Blijkbaar hebben de karakters uit 'Alex' die films niet gezien, anders hadden ze geweten dat een vakantie roadtrip géén goed idee is :-P (#100-2025)
Goede film met genoeg spanning en drama om tot de aftiteling geboeid te blijven kijken. En over de cast niets dan lof (#99-2025)
Heerlijk vermaak in de Finse bossen. Vaak over de top, en dus ongeloofwaardig....maar daarom juist zo vermakelijk. Ik heb me geen minuut verveeld. En Samuel Jackson... ook in deze film gebruikt hij zijn lievelingswoord weer :-P (#98-2025)
Het verhaal van deze film heeft welliswaar weinig om handen, en echt eng of bloederig word het (helaas) niet. Er had zeker meer in gezeten. Toch heb ik me erg vermaakt en vond ik het verre van slecht. Blijf bij de aftiteling nog even zitten voor een extra scene die zowaar een vervolg zou kunnen inluiden. (#97-2025)
Wat een meesterlijke goede serie is dit, op zoveel verschillende manieren. De afleveringen die in 1 shot zijn opgenomen, de acteurs die levensecht overkomen en niet 'gemaakt' zijn, het verhaal dat verschillende omgevingen laat zien en wat het hele gebeuren met verscheidene karakters doet. Het zit gewoon geweldig in elkaar. Briljant zelfs! En dat ventje, kunnen ze die niet acuut alvast een Bafta geven?! (#E-2025)
Al ben ik niet echt een fan van Jackie Chan als 'persoon achter de acteur', als acteur doet hij het wel erg leuk. Hier kijken we dan ook graag naar zijn films, die vaak een fijne balans tussen actie en humor hebben. The Forbidden Kingdom is daarin geen uitzondering. Al een aantal keer gezien, maar hij blijft leuk. (#96-2025)
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series