Silvershadow heeft 1316 reactie(s) geplaatst.
Luchtige Disneyfilm die het vast goed zal doen bij de kinderen. Een jongen leidt een dubbelleven. Aan de ene kant hoogbegaafd en mag natuurkunde studeren aan de universiteit, en aan de andere kant een stoere jongen om indruk te maken op een meisje. Dit KAN natuurlijk noooooooit goed gaan, dus het wachten is wanneer de waarheid naar buiten komt. Ondanks alle voorspelbaarheid en clichés kijkt dit toch lekker weg en is het leuk vermaak.
Prachtige verfilming over een blinde jongen en een niet alledaags uitziende vrouw (zo heeft ze spierwit haar). De vrouw word ingehuurd om de jongen voor te lezen. Maar tijdens de voorlees sessies groeit hun band uit tot meer dan vriendschap. Maar als ze te horen krijgt dat de jongen na een operatie weer zou kunnen zien slaat de angst toe.
Het spreekwoord 'liefde maakt blind' word aan het einde letterlijk waarheid. 8/10
Ralph Macchio in een weer hele andere rol dan de Karate Kid. Dit keer een blues fan die met een blues legende naar New Orleans trekt voor een competitie. Kan hij net zo meesterlijk gitaar spelen als zijn uitdager? Met een meesterlijk 'gast' optreden van Steve Vai die toch wel een """gevoelige""" snaar raakt (see what i did there?! :-P).
Een film die wat mij betreft een beetje ondergewaardeerd is, en in die tijd een beetje ondergesneeuwd door de Free Willy films die in en rond diezelfde tijd gemaakt zijn. Een jongen gaat naar China om in zijn vakantie op bezoek te gaan bij zijn vader. Alleen heeft zijn vader het te druk om de pandapopulatie te redden. Als er een pandababy niet gered word sluit het reservaat. Uiteindelijk raken de pandababy, de jongen en een Chinees meisje afgezonderd van de groep. Achtervolgd door stropers die maar wat graag de pandababy willen hebben moeten de 3 zorgen dat ze weer veilig terug komen. Maar met zo'n groot Chinees natuurgebied is dat nog niet zo simpel... Alleen al om de natuur beelden waard om eens te bekijken.
Het heeft een flink aantal jaar geduurd (wegens ziekte van Finkers) voor deze show er was. Een compleet andere setting dan we van Herman gewend zijn. Geen flauwigheden op toneel deze keer, en ook geen Wilfried Finkers om te assisteren. Maar ondanks dat is de humor gebleven. Ik heb deze show toendertijd 'live' gezien, en het was fantastisch om daar getuige van te mogen zijn geweest. Een mooie comeback van eigenlijk nooit weggeweest.
Deze show heeft een van mijn favoriete Finkers conferences: Macbeth. Een stuk van ongeveer 25 minuten waarin hij het verhaal op Finkeriaanse wijze verteld. Je kunt er naar luisteren, maar met beeld erbij is dit vele vele malen geestiger. Daarnaast heeft hij het ook over Mooi Kloten. En fans van bonen zitten ook goed met het bonenlied. Een lied met een erg...'luchtige' tekst :-P
36 jaar oud is deze show inmiddels, maar nog immer even sterk als toen. Naast de Canadezen (nog steeds een favorietje) en de E.H.B.O word ook de Elstedentocht en de Friezen bezongen (Zo heb je het over Friezen, zo heb je het over dooien :-P) Ik vind die zin nog steeds uitermate briljant bedacht. Maar woordgrappen en dubbelzinnigheden kun je wel aan de broers Finkers over laten. Leuke show!
De shows van Finkers zorgen altijd weer voor hilariteit. Hoewel ik dit dan (als ik dan toch moet kiezen) toch nét de minste vind van al zijn programma's, heeft deze voorstelling toch een aantal geweldige conferences. Waaronder Geen Jager, Geen n3g3r. Iets wat je vandaag de dag ook niet snel meer zou kunnen opvoeren denk ik. En het onvergetelijke sprookje 'het meisje met de eierstokjes'.
Geen spatader veranderd. Misschien niet zo ijzersterk als Kalm Aan En Rap Een Beetje, maar het scheelt niet veel. Hoevaak ik de conferences over het Spreukjesbos, Stroom aftappen en het moderne kerklied wel niet heb gehoord... ik kan ze inmiddels dromen. Maar hoevaak ik deze show ook terugzie of luister, ik blijf dubbel liggen van het lachen. (#314-2025)
Dubbelzinnigheden, woordgrappen en flauwe humor. Alles wat Herman Finkers en zijn broer Wilfried hebben bedacht word in deze show weer op het publiek afgevuurt. Terwijl het verhaal van Klein Duimpje word voor gelezen op een manier zoals alleen Herman dat kan, kikker rapt wilfried zich ook een slag in de rondte. Ik vind de shows van finkers altijd weer genieten met een hoofdletter G.
Voor de fans van een avondje pief, paf, poef en een flutverhaal is dit derde deel uit de Robocop reeks vast een geschikte film. Maar ik voelde er helemaal niets bij. Het verhaal is slecht, sterker nog, je blijft met een hoop vragen achter. De actie slaat nergens op. Nancy Allen terughalen voor dit deel, goeie zet, alleen beeetje zonde om haar na een half uur dan alweer neer te knallen en dood te laten gaan. Had er dan een leuke vrouwtjes Robocop van gemaakt. Nee, in plaats daarvan en als klap op de vuurpijl geven ze Robocop een jetpack om te vliegen... WAAROM!? Doodzonde van de tijd dit.
Ik schreef het al bij deel 2: bij zee dieren films staat altijd het een of het ander te gebeuren. Nu had je bij deel 2 'het een', is het in dit derde deel 'het ander'. Ondanks 'weeeer' een vervolg vind ik dit deel toch ondergewaardeerd. Want zooooo slecht is ie nu ook weer niet.
Vermakelijk, maar minder vervolg. Met zee dieren films is het vaak hetzelfde liedje. Of er word op beesten gejaagd, of er word wat schadelijks geloost in zee. 2 maal raden wat er in dit vervolg te gebeuren staat :-/
Een film die erg luchtig is en voldoende momenten bevat waarbij je denkt: "tuuuurlijk....lekker geloofwaardig". Maar wat héb ik deze film verslonden in mijn jeugd. En tot op de dag van vandaag vind ik het nog steeds hilarisch. Daarnaast, honden doen het in films altijd goed. Verstand op 0, niet teveel van verwachten en je gewoon anderhalf uur laten vermaken.
Meesterlijke serie die zelfs na 10 keer kijken buikpijn van het lachen geeft. John Cleese is (net zoals de rest van de cast) op hun allerbest met vlijmscherpe humor. Of het nou over een rat gaat (of was het toch een hamster), Duitsers of er een eland hoofd op je kop valt, de humor werkt na 48 jaar nog steeds! Zo zie je maar dat humor tijdloos is.
Finkers is in deze show op zijn best terwijl hij zich in Limburg bevind. Met de droge humor (die iedereen inmiddels van hem gewend is) neemt hij de mensen mee op zijn tocht die begint op de Vaalserberg, die hij in de tweede akte verruilt voor het dorp Vaals. Met assistentie van zijn broer vuurt hij in een rap-relaxed tempo de grappen en woordspelingen op ons af. Al zie je deze show 100 keer en kun je de grap woord voor woord meepraten, de humor blijft scherp, je blijft lachen en je blijft kijken. Een show die nooit verveeld. (#303-2025)
Als je behoefte hebt aan een avondje tranen wegvegen dan is deze tranentrekker perfect geschikt. Zelfs ik houdt het nooit droog als ik deze film zie. Prachtig gemaakt met een mooie boodschap (doe iets goeds voor 3 mensen, en die 3 mensen moeten ook elk voor 3 mensen iets goeds doen). Absolute aanrader met een toen nog piepjonge Haley Joel Osment (die tegenwoordig vaker stemmetjes inspreekt dan dat hij voor de camera staat).
Leslie Nielsen is terug in het familie-vervolg op Rent-A-Kid: Family Plan. Dit keer gaan ze met de weeskinderen naar een zomerkamp, althans: dat is de bedoeling. Maar door een fout hangt hun 'vakantie' aan een zijden draadje. Nielsen die in dit vervolg weer de rol van Harry Haber op zich neemt zal het wel even fixen en gaat langs bij de eigenaar. Maar voor dat de eigenaar toestemming kan geven sterft hij en kan Harry niets anders doen zich te richten tot de erfgenaam: Het nichtje van de net overleden eigenaar. Die gaat akkoord, maar de wederhelft van de vrouw heeft hele andere plannen. Tegelijkertijd zijn er ook 2 wees-broers die opzoek willen naar hun biologische moeder...de sporen leiden naar de regio rond het zomerkamp... Leslie Nielsen voelt soms een beetje als Mr. Bean. Ik vind hem een meester in de humor en gezichtsuitdrukkingen, en ook hier speelt hij weer erg geestig.
Familiefilm met de altijd hilarische Leslie Nielsen als eigenaar van een verhuur bedrijf, die de taak krijgt om een poosje op het weeshuis van zijn zoon te letten. Zo krijgt hij het idee (want alles is te huur) om de kinderen uit het weeshuis te verhuren. Dat kan natuurlijk nooit goed gaan....toch? Een leuke onschuldige familiefilm waarin toch Nielsen de show steelt als half dove. Dan word er iets tegen hem gezegt, en hij verstaat vervolgens iets heel anders. Nielsen hield van komedie en komedie maken, en in deze rol gaat dat hem ook erg goed af.
Leuke, maar flauwe B film met Tom Arnold (heeft hij überhaupt ooit in een A film gespeeld?) als gijzelaar die een busje met zakenman en kinderen gijzelt. Wat volgt is een dollemans rit door de stad. Als dat maar goed komt :-P
Erg flauwe (maar geestige) kerstkomedie waarin Danny DeVito de show steelt. Het personage van DeVito wil niets liever dan zijn huis zo versieren met lichtjes zodat het vanuit de ruimte te zien is. En om dat voor elkaar te krijgen gaat hij heeeeel ver. Tot grote ergernis van de buurman. Al is het een flauw verhaal, dit is zo'n kerst traditie die we elk jaar toch minstens een keer bekijken. (#360-2025)
Ik vraag me af of een film als deze in de huidige tijd nog zou werken als hij vandaag de dag gemaakt zou zijn. 3 jongens (amper tieners) zamelen geld in zodat ze een naakte vrouw kunnen zien. Dat kan alleen in de grote stad, dus daar gaan ze op hun fietsjes. Ze komen terecht bij een prostituee die voor dat opgehaalde geld alleen haar bovenkant wil laten zien (als ik het zo typ zou de huidige generatie op hun achterste poten staan). Maar eenmaal klaar komen de jongens erachter dat hun fiets is gejat....maar hoe komen ze thuis?! Dit is het begin van deze romantische komedie met Melanie Griffith als V. Ik heb haar altijd al een intrigerende actrice gevonden. Of het nou om haar stem is of om haar manier van acteren, toch blijf je naar haar kijken. Zelf vond ik het een erg leuke film die alles wel heeft: komedie, romantiek, actie en seksuele voorlichting.
Het is drama, het is komedie. Melanie Griffith speelt Lucille. Een vrouw die mishandeld word en droomt van een tv carrière. Ze besluit haar man te vermoorden (Wat zit er toch in dat hoeden koffertje?) en de kinderen bij oma achter te laten. Ondertussen speelt er ook nog rassenongelijkheid en dat kost een jongen het leven (leuk zo'n corrupte sherrif (fantastisch gespeeld door Meat Loaf). Er is er maar 1 die zich uit durft te spreken over die gebeurtenis: Lucille's neefje.
Ik ben normaal niet altijd fan van Nederlandse Films, maar wat had ik deze film graag in mijn tienertijd gehad en gezien. Had erg geholpen en waren dingen uiteindelijk toch wat makkelijker :-P Anyways, tijdens het oefenen voor het NK estafette ontmoet Sieger de intrigerende Marc. Wat begint als vriendschap groeit uit tot meer dan dat. Je ziet en voelt de aantrekkingskracht tussen de 2 met de minuut groter worden. Fantastisch gespeeld door de twee hoofdrolspelers. (#73-2025)
Alles wat Michelle Pfeiffer doet vind ik fantastisch, ok, grease 2 daar gelaten. Maar dit is een spannende (eng vind ik ook weer zo'n groot woord) film met een aantal goede (paranormale) schrik momenten die je tot het einde op het puntje van je stoel laat zitten. Ook Harrison Ford zet een goede rol neer. Een rol die weer eens wat anders is dan Indiana Jones en Han Solo.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series