films4you heeft 1861 reactie(s) geplaatst.
Aan de beeldkwaliteit zou je niet merken dat deze film al zo oud is. In 1950 bij de release werd de film geprezen voor zijn cinematografie, hoofdrollen, kostuums,sets en special effects. Een bijbels verhaal van samson en Delilah wordt op het witte doek met een groot succes ontvangen. Voor zijn tijd is het geheel al ver vooruit en weet de nodige inhoud te brengen. Zelfs nu komt het nu nog best goed over.
Ik sluit mij aan bij de reactie van latevogel en ook deze film heeft zijn cathartisch hoogtepunt. Bij Stephen King denk je direct aan aan griezel verhaal maar dat is nu niet altijd zo. Dit verhaal bewijst een aardige tegenhanger voor een Thriller te zijn. Ook het slot van de film eindigt anders dan je zou verwachten met een verontrustend en merkwaardig punt.
Hier moet je u kunnen inleven in het verhaal. Als je van de natuur en honden houd is dit simpel bestaan een zegen voor hart en ziel. De boodschap wat men wil brengen zit in het geheel van de film.
Heerlijk, om de kinderjaren met deze humor terug te ontdekken. Ondertussen zie je het niet meer op T.V en vandaar heb ik de Tom and Jerry Colletion op 8 dvd's gekocht. Met de 159 originele kartoons en de bijna 19 uur kijkplezier heb ik zeer kunnen genieten. Het is verwonderlijk waar ze de grappen vandaan halen en hoeveel je ondertussen vergeten bent. Gewoon geweldig om in huis te hebben, en het kijkt voor alle leeftijden met een lach.😜
Een aardige western waarvan het verhaal simpel is. Onder omstandigheden kan Ben Kane in de stad van New Mexico de baan van hulpschriff aannemen. Het verleden is nog niet vergeten en via deze weg zoekt Kane de man die zijn zoon vermoorde. Verschillende voorvallen draaien anders uit dan verwacht, en we krijgen een aardige vecht en schietpartij te zien.
Je moet er wel van houden om deze oude klucht te bekijken. Gaston Berghmans en Leo Martin doen alles op hun klungelige mannier in het Antwerps dialect en Yvonne Delour spreekt in het Gents. De humor is vooral gekenmerkt met herhaalde uitspraken en lopende grappen.
Er zijn vergelijkbare verhalen als dit al gemaakt en dat is niet zo erg. Heel spannend wordt het mogelijk niet voor iedereen maar het heeft wel potentieel. Het kamerawerk is goed gedaan en wat er volgd is de drang om een geheim te verbergen. Wie goed kijkt ziet op het einde van de film wat er veranderd is.
Nu het geheel in HD of hoger te zien is zou je het niet geloven dat deze film uit 1959 zou komen. Deze drama film is een lust voor het oog betreft decors, kleding en omgevingen. Het acteerwerk is overtuigend gedaan maar het geheel komt zeer traag over met lange dialogen. Wie wat beweging wil zien zal pas naar het einde toe beloond worden. Ook hier in de gevechten weet men de nodige afwerking te brengen.
Veel geweld moet je niet verwachten daar het verhaal eerder wat anders over komt. Na de actieve inleiding van het verhaal gaat het verder in een onderzoek en het waarom. De beelden zijn goed om naar te kijken ...maar mogelijk blijf je met wat honger zitten als je Chuck Norris in actie wil zien. Nu...slecht is het niet, maar we gaan ook ver terug in de tijd en zijn nu meer gewoon hé.
Jaren geleden gezien ...en blijven hangen in gedachten. Nu meer dan 30 jaar later kijkt het nog steeds aardig voor een 6,5 De afwerking in aktie is aardig gedaan en nu met betere beeldkwaliteit komt er mee in het oog. Het verhaal verteld zich zelf wel , alleen einde wist ik niet meer.
Nu al 40 jaar oud en het blijft voor de meeste filmliefhebbers een klassieker. Het rare is dat deze film toen in de bioscopen flopte en later beter scoorde in de videotheken.
Deze film heeft wel een paar vreemde verhaal wendingen maar is toch de moeite waardig om eens te zien. Veel standpunten zullen je wenkbrauwen doen fronsen en toch zijn ze waar gebeurd. Het geheel geeft iets mee van een oorlog met een bizarre aanpak en overtuiging. Al komt het soms raar over, toch blijft het geheel je aandacht houden.
Al is deze film een standaard drama verhaal uit 1976 moet je het wel kunnen, om een verhaal met een trein op de sporen te houden. De personages weten je wel te verrassen om een hopeloze situatie te veranderen naar een andere uitkomst.
Het is een typische film uit de jaren 50 met de inhoud ,beelden en muziek en is aardig overkomend. En is origineel in zijn verhaal, waar meerdere andere films zoals de The Fly, The Thing en zo meer van verder komen in goede remakes. Het enige wat stoorde was ...I don't know ( ik weet het niet ) dat herhaaldelijk naar boven komt. Deze uitspraak laat alles zowat stijf over komen. Rekening houdend dat deze versie al zo oud is, kan een vergelijking moeilijk ingeschat worden. Ben-Hur (1959) is ook al een oude kraker, maar geen enkele remake kan hier aan tippen. Alles gaat goed zolang het buget mee zit en het acteerwerk.
Nu in deze tijd kijk je er niet meer van op maar in 1975 was het wel wat anders om naar te zien. Hoe groter het scherm is des te beter de film over komt. Ook de wolken en de achtergrond zeggen al veel hoe alles gemaakt is. De stunts zijn werkelijk goed gedaan en gewaardeerd, daar de acteurs het zelf uitvoerden. Het verhaal steund op echte gebeurtenissen na de 1 ste wereldoorlog, waar piloten stundvliegen voor hun kost te verdienen. De actiecènes verzachten het dunne verhaal met acrobatische vliegkunst, maar het einde van de film doet alles naar beneden halen en had eigenlijk beter gekunnen.
Helaas is de poging toch wat minder dan verwacht daar sommige acteurs niet echt in hun rol passen. Het geheel is ook te kort om veel verhaal mee tegeven met diepte gang.
Nog steeds de beste humor uit hun tijd. Wat kan er nu mis gaan bij een dagelijkse klus als schoorsteenveger ? De manier hoe alles gaat is aardig gedaan met de techniek die er toen was. Het deed het ook veel stof opwaaien met klungelige of voorspelbare fijten en toch blijf je er mee lachen. De details zijn in zwart/wit zijn beter overkomend dan de ingekleurde versie. (vind ik persoonlijk) Toch zijn bijde films een smaakvolle aanpak om meer te willen zien. 🎭
Een aardige western met een goede vertolking, en komt beter over dan de meeste spaghettiwesterns die men in die tijd er voor maakte. Het verhaal neemt je mee naar 1881 en verteld wat er gebeurde na Gunfight at the OK Corral. Ike Clanton en zijn broers geven nog een nasleep van het vuurgevecht mee, met veel afwisseling in en rond Tombstone. Er zijn wat foutjes te bemerken maar een negatief effect geeft het niet als je het niet ziet. Voor wat we te zien krijgen is het best een fijne kijkervaring in zijn westernse stijl.
Een zeer moderne actie/fictie vertelling met aardige acrobatische gevechten. De zeer lange intro is hevig overkomend, daarna veranderd het geheel van vorm. De vele veranderen komen geregeld in een merkwaardige stijl. De interacties zijn soms geweldadig, grappig of teleurgesteld om naar te kijken. Het geheel heeft van alles wat mee in afwisseling, en is moeilijk te beoordelen. Het gaat van 5 ,een 6 of 7 het is voor ieder iets anders om te gegeven. Het is weer een film van Jackie Chan waar bijna alles in kan.🫠
Van Steven Segal moeten we nu al jaren niets meer van verwachten. En toch komt deze film nog aardig over als je het anders bekijkt. Het geheel is niet zo overdreven zoals de meeste actie films die ze gewoonlijk maken.
Deze verfilming van het waar gebeurde verhaal is zeer traag opgebouwd. De beeld kwaliteit is ook niet echt goed om aan te zien op DVD en dat is spijtig. Je hebt de indruk naar een oude videoband opname te zitten kijken.
Een aardig western verhaal met veel bekende acteurs. Het is bewonderenswaardige toewijding aan het echte leven van het wilde westen. De lessen uit het ware leven worden hier getoond met de nodige verwachting en interacties. Voor Charlton Heston was deze film zijn favoriete rol om met trots op het witte doek te brengen.
Een beetje vreemd overkomend verhaal, maar verder nog best fijn om te zien. Echt nog eens leuk de 80's actie terug te zien in zijn ouderwetse stijf waar bijna alles mogelijk is. Met Charles bronson die zijn trekjes blijft behouden en steeds coolbloedig overkomt en elke situatie.
Voor zo oud te zijn krijg je nog best mooie beelden te zien. Een standaard verhaal tussen blanken en indianen waar de spanningen oplopen na een ruil handel. Met whisky en bedrog probeerd men de locatie van het gele ijzer (goud) te bemachtigen. Daar komt natuurlijk door omstandigheden een oorlog van.
Een fijne kijkervaring is deze fantasie film over een heksenverbond en een verleden dat over magische krachten beschikt. De beelden en afwerking zijn goed aanwezig om van te genieten.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series