films4you heeft 1758 reactie(s) geplaatst.
Geen al te serieus verhaal dat gaat over een schatten zoektocht met soms absurde voorvallen. Het kijkt best aardig maar het is van alles wat, en door elkaar gemixt. Hierdoor komt het niet echt op een hoog thempo en de speelduur had beter wat korter geweest. Maar voor een onderhoudend kijk plezier komen we er nog aardig uit.
Een gewaagd verhaal dat de regisseur Ron Howard weet te brengen. Alles draaid om losgeld en een ontvoering van een kind. Maar wie neemt nu het meeste risico door zijn gevoelens te volgen. Alles loopt volgens plan, tot de haaien rond hun prooi zwemmen en geld ruiken. Vanaf daar veranderd de kijk op zaken doen, dat buiten je verbeelding gaat.
De film Firestarter is voor zijn tijd in 1984 goed gemaakt. En het verhaal komt op een groot scherm nog goed over. We kennen allemaal telekinese en hoe men met de gedachten voorwerpen verplaatst. Hier gaat het over purokinese, een vuur gave van een klein meisje dat men wil bedwingen om haar gaven als een wapen te gebruiken. Misleiding en achtervolgingen vragen hun tol op meisje. Uiteindelijk komt haar geduld op een kookpunt en komt er verzet optreden en gebruikt ze haar gave tegen haar belagers en geeft ze een warme afrekening. Stehpen King weet ons te onderhouden met een bijzonder verhaal.
Het is een bizar thema in de tijd rijzen dat je aandacht vraagt . Alles draait om een virus dat de wereld veranderd in het jaar 1996. Door in de verdere toekomt terug in de tijd te reizen hoopt men de oorsprong van het virus terug te vinden. Maar de technologie staat niet op punt en alles verloopt zeer verwarrend om te volgen 🤔 voor de kijker. Toch komt het verhaal afgewerkt over naar het einde toe, en wie goed volgd kan zijn conclusies maken. Brad Pit speeld een geweldige gestoorde persoonlijkheid en Bruce Willes lijkt wel een kwijlende Sint-bernard hond die zijn verstand verloren is. 🤤
Jerry bruckheimer weet een verhaal te brengen dat eerst wat bizar over komt. Een tijdlijn theorie dat bijzonder in elkaar zit en de volle aandacht vraagt. En naar het einde toe weet men de stukjes rechtlijnig weer aan elkaar te plakken. Het is nog steeds vermakelijk en onderhoudend om te zien.😘
We zien een passieve Steven Seagal die niet veel inbreng heeft in de film maar zijn filosofie komt wel gepast. Niet echt een actie film die we gewoonlijk zien. En toch komt het nu beter over als vroeger door de grote van het T.V scherm en de beeldkwaliteit. Seagal, Hopper, en Sizmore dragen het verhaal behoorlijk in hun doen. Zonder hoge verwachtingen komt het nog goed om nog eens te bekijken.
Een top Thriller die je goed moet volgen in de details. Hier wordt een hoge inzet geleverd met een verbluffend poker face. Alles draait om een informant ( rat ) te vinden in een criminele organisatie. Blijkbaar heeft elk schip zijn verborgen ongedierte aanboord. Niets lijkt zo te zijn zoals het is 😵💫, en kan verwarrend overkomen. Het verhaal draait geheel verrassend in een andere en spannende richting. 😉
Naar mate de jaren verstrijken is het geheel ook al wat minder geworden om naar te kijken. Maar het blijft Stephen King zijn eer dragen. CAT'S EYE (van 1985) blijft toch nog steeds de betere in dit soort kort verhaaltjes.
Het blijft nog steeds een goed 3 delig verhaal. Vooral de bizarre donkere humor spreekt mij aan. De manier hoe de verhaaltjes gebracht worden blijven smakelijk in je gedachten rond gaan.
Puur en geweldig vermaak in de Martial-arts gevecht kust. Scott Adkins laat een fraai stukje van zich zien. Iets voor de liefhebbers van scott Adkins, en hij laat zien waar die goed in is. Dit is het vervolg van de eerste film ninja uit 2009.
Al is het niet zo bijzonder in het verhaal blijft het wel iets hebben in zijn eigen stijl van anno 1855 in kleding en stijl. De vertolking van Conney en Sutherland zijn een smaakmakend duo met hun eigen trekjes en opmerkingen. Het geheel is anders kijken van het geen we nu gewoon zijn.
Al komt deze kaskraker uit 1984, toch blijft het goed bewaard voor zijn tijd. De sarcastische humor met deze gezellige bende blijft goed aan komen. En alles komt duidelijker in beeld nu we HD kwaliteit kunnen kijken. Het blijft iets hebben om te zien.😅
Goed acteerwerk, maar een matig humoristis verhaal dat niet echt doorzet om indruk te maken. Goed genoeg om eens tussendoor te bekijken, als je niet weet wat je met je tijd moet doen.
Picard 3 is een vervoeging van star trek : The next Generation, Deep Space Nine en Voyager ...dat in dit verhaal de kijker weet te vangen om terug te kijken hoe het allemaal begonnen is. Hoe zat het ook al weer ? ...na 35 jaar moet je alles weer opnieuw ontdekken als je niet kan volgen of als je het niet meer weet, weer zien.
Dus kijken we weer van het begin...zoals ze zeggen. ( RESISTANCE IS FUTILE )🥰
Na Ocean's 12 gezien te hebben met een afknapper van een verhaal dat meer onduidelijkheid meebrengd dan inhoud is deze Ocean's 13 toch nog een meevaller. Het verhaal is bij de 13 beter te volgen. Maar waarom men nu nog Ocean's 14 wil maken🥴 is mij een raadsel. Mogelijk weer een kwelling voor de ogen 🫣 en geest om te zien, vrees ik. (Dat is weer afwachten)🫠
The verhaal is niet bijzonder maar er wordt een hoofdstuk afgesloten. Toch met het juiste beeldscherm en een geluid installatie komt er voldoende ruimte voor de zintuigen te bevredigen. Leuke achtervolgingen en acties geven een goede indruk weer. Ook hier is er een verborgen boodschap voor de kijkers, we moeten leren omgaan met onze omgeving, dieren en de natuur. Gewoon gezegd ...we hebben elkaar nodig om te leven. Een leuk tussendoortje om te bekijken.
De 6 delen heb ik gezien en de gekozen locaties en het verhaal komen goed over. Veel mooie en bekende omgevingen komen aan bod die de moeite zijn om te zien. Alles lijkt dichter bij te zijn daar we nu in Frankrijk zijn. Ook enkele vernieuwingen met de Walking Dead (zombies) zijn er te zien die veelbelovend zijn voor de volgende seizoenen. Het verhaal is over een speciale jongen die men zoekt. Daryl Dixon neemt een verantwoordelijkheid op zich dat zijn sporen na laat. De rest is aan de kijker om te ervaren... 🤐.
Het lijkt me nog beter na de tweede keer kijken. Er zijn veel kleine gemiste details die opvallen die het nog beter maken. Daar de acties snel zijn valt de goede afwerking niet echt op daar er teveel gebeurt. James bond laat zich ook eens van een gevoelige kant zien en brengt een mooie afsluiter mee.
Het verhaal Rapunzel lijkt mij anders in de herinnering te zijn uit mijn jeugd jaren. Maar deze film is er zeker niet minder op geworden. Het verhaal loopt vlot en heeft alles mee om te bekijken. Mooi gemaakt en zeer onderhoudend in humor en romantiek. Niet gezien is een gemiste kans denk ik.😉
Deze aftakking van Dead City uit The Walking Dead saga komt aardig over maar brengt nog geen nieuwe verrassingen met zich mee, tot nu toe... Dus, voorlopig blijft die op een 7 hangen.
@SJoKoReeP ...Zo het is aangepast 😉. We leren nog elke dag iets bij.😜
Het verhaal zuigt je mee in de tijd van de brutaliteit. Een veelzijdig verhaal met wendingen die je niet zou verwachten daar niet iedereen te vertrouwen is. Verschillende personages die het verhaal weten te maken komen , gaan of sterven. Maar niets is voor niets en er zal wraak genomen worden. De opvolger is de serie vikings : Valhalla van 2022 met 3 Seizoenen
Wie nog meer wil, kan de serie Spartacus : Gods of the Arena , Blood and Sand , Vengeance , war of the Dammed aanraden.Van het jaar 2010 tot 2013
Een aardige film voor eens te ontspannen met de hele familie en de sfeer en de muziek komt ook aardig over.
Het concept is goed om uiteindelijk iets mee te beginnen met het wegvallen van de digitale technologie. Maar het gaat snel naar een onduidelijkheid waar men nu echt naar toe wil. 1 ding is duidelijk hard ware zoals boeken, cd's, muziek platen en zo meer blijven tastbare dingen als het digitale weg valt. Wil men een staatsgreep doen en het land ten gronde richten door een onderlinge opstand ...! Maar verder kom ik niet. 😳 De zo veelste flim die men maakt zonder verdere toelichting. 🤔 ?
De natuur en de omgevingen zijn zeer mooi gefilmd. Zoals bij elk roofdier is er steeds een grote vijand die meedogenloos kan toe slaan en dat is een rivaal of de honger. We zien leeuwen, ijsberen,de afrikaanse wilde honden en vooral de Puma en de luipaard aflevering, dieren die we minder zien in de meeste docu reeksen spreekt mij het meeste aan. Zelfs roofdieren die in moeilijke tijden hun eten delen met rivalen is maar zelden gezien. Door de natuur verandering en de druk om te overleven kan zijn voordeel hebben. Iets waar wij mensen nog iets kunnen van leren.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series