films4you heeft 1758 reactie(s) geplaatst.
Het tweede deel van The Equalizer vond ik al wat minder goed over komen en ik was in twijfel om deze te zien. Toch heb ik zeer genoten op een 100 inch scherm. De beelden spreken voor zich om daar op verlof te gaan. En de inhoud en opbouw van het verhaal was aangenaam om te volgen. 😘
Voor zijn tijd in 1976 was het best goed. Maar het verhaal is nu ook achterhaald en charles bronson blijft natuurlijk goed om te zien. Het leuke is wel de oude dingen terug te zien hoe het toen was.
We zien veel vergelijkbare verhaallijnen uit andere films en toch heeft het iets om te zien. Hier en daar komt er iets vernieuwend naar boven. Naar mijn gevoel is er een nieuw begin van een saga gezet dat nog vele delen gaat brengen. Mogelijk zouden de passieve 🤖 robots meer naar voor komen met een eigen verhaal dat aansluiting geeft op het heden. Afwachten wat deel 2 ons brengt.
Een heerlijke koude spanning dat men weergeeft in de enge ruimte van een duikboot. Te denken dat er geen verse lucht binnen in de boot zit maar eerder een diesel geur. Alles zit goed in verhaal en spanning en met wat inleving voel je de benouwde omgeving rondom u op een groot 100 inch scherm. Doe daar nog eens 5.1 geluid bij en je krijgt kippenvel van het gebeuren. Zelden komen zulke films over duikboten goed over. Toch heb ik er nog èèntje gevonden die hier op aansluit. De film Torpedo uit 2019 is ook een aanrader.😘
Een heel groot verschil tegenover het origineel verhaal uit de inglourious basterds uit 1978 (Quel maledetto treno blindato). Bijde films hebben wel iets, maar het is merkbaar anders in het verhaal en uitstraling.
Geen verhaal om in je tanden in te zetten 😁...maar toch best goed om eens te zien. Zo als vele films, een stevige intro om naar te kijken en dan is het wat wachten. De interactie is zeer snel maar wie goed kijkt ziet wel goed afgewerkte beelden. Eerlijk gezegt heb ik al veel slechtere films gezien met vampieren dan deze... Hou je van dit soort dingen is het nog genieten met de nodige knabbeltjes er bij.😏
Een goede serie maar na 10 seizoenen blijft het wat hangen om nog verder te zien. Te veel kort verhalen met af en toe een terugblik op iets van wat er voor gebeurde dat een vervolg krijgt. Over het algemeen is het goed gebracht maar er is te veel om te zien, en een vervolg verhaal neemt meer de aandacht om verder te kijken. Nog 4 seizoenen te gaan.😇
Echt een vergelijking met de film Cin City uit 2005 kun je dit niet noemen. Hier ontbreekt wel wat, en komt het humoristische meer naar boven inplaats een degelijk verhaal. Top acteurs in een stripverhaal dat verfilmd is.
Een sterk verhaal dat al 55 jaar oud is en toch nog weet te inspireren. Ook al zijn twee soldaten afgezonderd van de bewoonde wereld, blijft de oorlog onderling doorgaan en overleven is geen punt. Toch moet er iets veranderen om èèn gezamelijk doel te bereiken.
Aardige aktie film , bij een mislukte transactie verdwijnt 25 kilo cocaïne onder het radar. De politie is mogelijk betrokken in vuile zaken doen en interne zaken voert een onderzoek, en komt in een wirwar van omstandigheden te recht. Alle ogen van verschillende partijen zijn op 1 ding gericht de cocaïne vinden en hun doelstellingen waar maken.
Aardige actie waar alles draai om 25 kilo cocaine die na een mislukte transactie maar niet tevoorschijn komen. De politie is mogelijk bij vuile zaken betrokken en interne zaken zet hun ogen op de zaak. Blijkbaar is er meer aan de hand dan gedacht en loopt alles in de gotische wetloop verder om het uiteindelijke doel te bereiken.
Simpelweg... een goed onderhoudend verhaal. Vooral de stunt met het gele Fiat 500 autoke dat al ruim 40 jaar oud is, en nog zo vlot uit de hoek komt sprak mij het meeste aan in heel de film.😜 leuk bedacht en fijn om naar te kijken.
Een film met een stukje waarheid in het verhaal en komt uit het dagelijks leven. Te veel willen en moeten doen, daar door komt later EEN GEMIS, ALS ER NIETS MEER IS. De rest is al gezegd, zie Michael1968.😉
Na het susses van Wrongfully Accused uit 1998 zou je meer van dit niveau verwachten. Maar helaas voelde ik het al van het begin aan dat dit niets zou worden om te bewonderen.
Een variant uit de jaren 1970 in een nieuw kleedje met een einde dat ik niet zou verwachten. Dus gokt men op succes om een vervolg te maken. Dracula untold uit 2014 was korter in tijd en had meer te bieden dat deze versie. En zo verder...🥴
Veel had ik niet verwacht en met momenten had ik het ook dat gevoel in het verhaal te fietsen 🚴 met een lage banden druk. Het duurde erg lang eer er wat toelichting in de zaak komt.
Een mooi conflict tussen twee culturen over een geloof en geloven in iets. Is alles zo ...wat men van God verkondigd of is het twijfelachtig opgeleverd door de kerk. Een vraagstuk dat dat veel twijfels mee brengt en enkel na de dood beantwoord zal worden.
Zo als Markvanutrecht het verwoord is de film.
Er wordt verteld over de strijd in het leven en wat je moet ondergaan. Net als het beklimmen van een berg alles komt met een prijs van het susses. Hoe hoger je zit, hou moeilijker het ademen is door de dunne lucht en de koude storm die je moet ondergaan. Het leven is altijd strijden, incasseren en terug slaan. Een degelijk contrast tussen de 2 film iconen. Sylvester Stallone en Arnold Schwarzennger (zie de documentaire van 2023 Arnold )
In het geheel niet erg serieus te nemen in beeld en vorm komt het afwisselend over met plus en min puntjes. Voor sommige de max of een mineur, naar gelang je film met je ogen opneemd.🤔 Voor mij was het 1 x gezien te hebben genoeg geweest.😉
...een sterk verhaal...( Zijn leven riskeren ...voor een ander leven )... dat is het schuld gevoel dat bij een soldaat niet meer los laat. Eens terug veilig thuis gekomen na een conflict met de Taliban blijft het als een vishaak in zijn gedachten hangen dat er een schuld aflossing moet komen. Alle mogelijkheden worden onderzocht om een medewerker te helpen uit Afghanistan te komen. Er is al genoeg geschreven en te lezen...en wie kijkt ontdekt het zelf in deze prachtige verfilming.😍
Wie het mogelijk nog niet gezien heeft en deze film goed vind kan ik ook nog een waar gebeurd verhaal aanbevelen van 2013 Lone Survivor
Het geheel heeft net als Concorde geen lang leven mee gekregen en is zwak om naar te kijken. Eigenlijk had deze film niet gemoeten daar er weinig overtuiging in zit.
Deze oude kraker heeft nog het nodige dat het kijken aantrekkelijk maakt. De goede kombinatie van een misdaad dat fout afloopt en veranderd in een ongelukkig voorval. Hier weet men de spanning er in te houden en de nodige drama te creëren. We halen hier wel een degelijk verhaal waar het met het eerste deel goed mee begon van Airport (1970). De film The Poseidon Adventure (1972)...past na deze film best in het rijtje.
De spanning en inhoud komt niet echt over in verhouding met het eerste deel. De film kijkt nog goed weg maar mist de nodige extra ingrediënten. Het is voelbaar dat men het succesvolle verhaal van de eerste film wat achterwege heeft gelaten. De meeste vervolg films halen het niet van de eerste.
Ondanks de jaren blijft deze film nog wel iets hebben om te zien. De koelbloedige Rutger Hauer komt geweldig over, zonder een krimp te geven of na te denken over zijn daden. Het gevoel van de spanning blijft hangen bij het kijken. En blijft lang in u gedachten zitten, de remake van 2007 met Sean Bean komt ook wel aardig over al is het niet helemaal het zelfde.
Een geweldige saga wordt hier verteld over de vikings en hun geloof in de goden en het leven. Het is een eer om te sterven in een gevecht, om zo naar Walhalla ( het hiernamaals ) te mogen verrijzen. De hooftzaak is nieuwe gebieden voor een beter leven te ontdekken en plunderingen uit te voeren. Een brutale botsing komt er tussen het Kristen dom en de vikings kun overtuiging. De bloederige slachtingen spreken voor zich in het verhaal , maar ook de onderlinge conflicten tussen stammen en hun heersers vraagt de aandacht en een hoog doden tol. Er komt veel bloed, gruwel en geweld bij kijken. Geweldige landschappen,locaties, uitrustingen....enz om te zien, maar ook de andere uitgangspunten springen in het oog die het verhaal spannend houden. Een rouw en brutaal verhaal dat verteld hoe het toen zou geweest zijn, mist wat verbeelding.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series