films4you heeft 1756 reactie(s) geplaatst.
Niet meer of minder dan een gewoonlijk drugs gerelateerd verhaal met wat interactie van Steven Seagal. Het top niveau is al lang voorbij maar verder is alles nog aanzienbaar.
Daar we hier met de gebeurtenissen uit het verleden en de volgende stappen die gezet worden in een complot terecht komen. Is de aard van aanpak best wel aardig om te volgen. Wat het vorige deel 2 miste komt hier meer naar voren en geeft een aardige aktie/drugscartel oorlog film weer.
Dit tweede deel is echt niet wat ik zou verwachten of aanraden. En ik had het vervolg, sniper 3 al opgegeven. Gelukkig heb ik die toch eens gezien en het 3de deel bevalt mij toch beter dan dit exemplaar.
Heerlijke humor, om absurde opmerkingen en dialogen te volgen met de gepaste figuranten met ( Peanut, Walter, enz..) Zoals de andere dvd's is de ondertiteling niet altijd even goed overkomend dan het originele engels dat men verteld. Een beetje engelse taal en verbeelding is nodig om de humor te volgen in de uitdrukkingen. De opbouw van de schow en het decor is goed gebracht en heb je er zin in om te kijken en eens voluit... te schaterlachen 😀😅😂🤣 ... dan zal het zeker wel komen.
De dvd is engelstalig te verkrijgen ( en heeft Nederlandse ondertiteling) net zoals de andere delen... : Angruing With Myself, Spark of Insanity, A Very Special Christmas Special. 😂😂😂 veel kijk plezier gewenst.🤣
Na ruim 20 jaar blijft deze prent zijn indruk van spanning houden. Alles begint traag met puzzelstukjes bij elkaar te komen tot er in een oogwenk de catastrophe duidelijk wordt wat er zal gebeuren. De gevolgen zijn niet te overzien en geven een duidelijke bootschap mee aan de kijker. Maar nog steeds zitten we met een nuclear probleem opgezadeld 💣 dat iedereen kan treffen. Een aanrader van film om te zien, maar verder dringd het probleem niet bij de juiste politiekers door om er iets aan te doen.
Het was zeker niet bedoeld om een goede film te maken maar eerder een luchtige klucht film. Het geheel is kortzichtig in elkaar gezet en ontneemt alle hoop op u verwachtingen. Het komt niet in de buurt van een Tombraider of Indiana Jones en komt matig over in zijn geheel en de digitale beelden. En toch zijn er wel aanzienbaar leuke ogenblikjes te zien die je van ver kan raden wat er komt.
Het is goed om naar te kijken om u hooft leeg te maken, als je even tot rust wil komen en niets anders te doen hebt.🙃
Zien is geloven !..maar wat zie je nu ? Vroeger was er een bijgeloof en dekte men na een stefgeval de spiegels af. Zodat de dode ziel geen andere levende zielen zou mee nemen naar het hemelrijk. Een mooie overloop van het verleden en het heden met daarbij bijzondere momenten van hallucinaties en dan weer werkelijkheid. Echt iets om u tanden in te zetten 😁. Of blijft het verhaal hangen bij de verleiding van een appel ?
Mogelijk komt het verhaal nog beter over als je het voor de tweede keer ziet... in de spiegel.🫠
Tekenfilms zijn nog steeds kunstwerkjes in hun warmte,uitstraling en kijkplezier. De 2 hoofdpersonages zijn minder overkomend in hun verhaal, maar de kleine figuranten zijn geweldig in hun doen. De originele engelse versie is goed gebracht en met de gepaste stem erbij. Vooral de schildpad, papegaaiduiker en de kikker springen in het oog met de humoristische aanpak. Gewoon heerlijk, even terug gaan in de tijd en kijken naar deze fantasie met zorgenloze beelden.
In 1987 een kraker van formaat in de bioscoopzalen. En nu nog steeds een heerlijkheid met een bijzondere mix van spanning,aktie en humor. De afwisseling in het verhaal houd je als kijker onderhoud bezig, en het geheel blijft luchtig om naar te zien.
Simpel en brutaal met veel adrenaline opkomende gevechten...leuk om eens te zien.
Visueel is het best aardig in kostums, gevechtkunst, en de omgeving. Buiten de gevechten is het wat moeizaam om er meer uit te halen dat intresse wekt. En toch houd het de kijker wel in de sfeer om naar te kijken. Er komt wel wat bloed en gruwel in voor dat voor sommige kijkers wel aanspreekt .
Veel sterke punten zijn hier niet te vinden. Een weinig overtuigende en raadselachtige inhoud van geloof en ongeloof dat snel zijn waarde verliest om iets duidelijk te maken.
Humor uit de 80's met een zeer vreemde inhoud om te volgen. De gevechten en de grapjes zijn nu ruim overdreven en met veel verbeelding gebracht. Alleen als je echt in de stemming bent om dit te zien zal het verhaal voor wat het is, wel onderhoudend zijn als je in coma ligt. 😂
Een vrij goede remake met enkele kleine veranderingen er in. Waar het hier om gaat is het getal 666 in het verhaal (goed kijken) en zelfs de release datum van de film was 06/06/2006. Het verhaal is een bijna een copy van de originele versie maar vlotter overkomend. En nu na bijna 50 jaar later na de originele film kijkt deze versie behoorlijk weg. Heb je nu iets gemist ? Helemaal niet, maar wat maakt het uit... de beelden zijn goed overkomend. Een 6,5 voor ons.
Vlaamse humor dat toen in de cinema speelde en ruim volk wat wist te lokken. Na zo veel jaren blijft het geheel goed aanzienbaar in beeld en met Nederlandse ondertiteling. Na de aftiteling komt er nog een klein verrasingseffect (foto) voor de kijkers.
Toen in die tijd was het een kleine hit in de opkomende martial-art films. Er moest dan ook een vervolg komen en deze scoorde nog beter met Martial Law II : ondercover Jeff Wincott laat daar echt een mooi stukje techniek zien.
Eindelijk nog eens gezien...als kind blijft deze film in mijn geheugen en verbeelding plakken. Het oude van vroeger wordt bijna niet meer getoond en is men al vergeten. En nu ruim 55 jaar oud, het blijft nog steeds iets hebben om naar te kijken. De afwerking in de beelden zijn goed gebracht op een paar puntjes na.
Voor mij is het nog een kassieker om te bemachtigen en toe tevoegen aan de dvd verzameling. Voor de rest is alles al vermeld.
Vele onbekende vragen blijven open staan na het kijken! Maar dat hebben we de laatste tijd al meer gezien in andere films. De natuur beelden zijn geweldig, het verhaal is onduidelijk overkomend maar wekt wel interesse op naar meer onderzoek voor een volgend deel. Met een groot cinema beeld en hoofdtelefoon op, kon ik wel in de sfeer komen voor een 7.
Voor het zoveelste deel is dit wel leuk bedacht om te volgen. Je krijgt gewoon meer van het zelfde in een multi verhaal te zien met oude bekende. Een geslaagde mix dat wel wat moeilijk te volgen is met de vergelijkbare spider-🕷 costums. Maar wie zegt het ! ... wie webt 🕸 en 6 poten heeft of meer, gaat dan wel voortreffelijk vooruit.
Zoals de meeste films in deze categorie is het een mooie samenvloeiing van martial-arts en fantasievolle bewegingen. De gevechtkunst is aardig om te zien en goed afgewerkt. De kleuren zijn iets rijker overkomend dan het gewoonlijke, en met mooi gebrachte beelden krijg je een avontuurlijke ervaring te zien.
Een verhaallijn als zo vele gemaakt zijn met veel CGI in verwekt en we zijn nu al wat gewoon. Soms is het behoorlijk in beeld en soms ook minder, zoals bij zo vele films zie je het. Auto's die driften over de baan inplaats rijden en doen onnatuurlijke bewegingen. Maar verder is er behoorlijk wat fantasy en actie in verwerkt met mysterieuze krachten die de kijker onderhoud bieden om naar te zien. Will je gewoon iets zien zonder hoge verwachtigen en de fantasy zijn loop laten gaan, dan kom je hier wel vlot mee weg.
De spannende opbouw komt als je in het duister zit en alle geluiden goed kunt waarnemen. En het zijn de beelden die je goed moet volgen met de muziek erbij die je op de spits drijven.👻 Zelf verschiet ik niet rap, maar hier is het gewaagd om te volgen. 😱
Er mist iets in het geheel om goed te zijn. Alles komt traag over en het verhaal blijft op onzekerheid steken. Vele elementen zijn niet duidelijk en de opbouw is gewoon te zwak om te volgen.
Deze film nog eens gezien, en het is al wat minder dan gedacht . De nodige humor en vuistslagen zijn wel inorde, maar de speelduur is voelbaar te lang. Het komt al wat verouderd over, maar dat zal de liefhebber zich niet aan storen. De extra geluiden maken het wel erg leuk als er klappen vallen. De nostalgie van het duo, Hill & Spencer blijft wel onderhoudend om te zien.
Je moet het maar kunnen, zeg ik... bij de eerste uitgave al ruim 500.000 dvd's verkocht met deze humor. Het is zeer leuk om te volgen als je goed Engels verstaat. De dvd heeft Nederlandse ondertiteling maar de uitdrukkingen van de gesproken humor komt niet goed overeen met de ondertiteling. De 5 personages die we zien van de poppetjes zijn unieke exemplaren met hun eigen mannier van spreken en doen. Mijn favoriete zijn met hun extreme uitdrukkingen "Achmed the dead Terrorist", "Walther", en "Peanut". Heel de schow is het moeilijk om u lippen stijf op elkaar te houden, het is geweldig om even aan niets anders te denken, en maar enkel een smile op zetten.😀😄😆😅🤣😂 een...heerlijke en knotsgekke humor !!!
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV+ HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series