Sim heeft 1 reactie(s) geplaatst.
Wat een slechte quiz! Opgave...de finalevraag... en het gaat om bijna €50000
Iets beweegt zich in deze situatie van S naar F... en mag alleen omlaag, schuin omlaag en naar rechts Hoeveel mogelijke wegen ziet u in dit vraagstuk naar 'ROME'...., oftewel naar S ?
Hier is de vraagstelling juist,. en is het standpunt dus vanuit de toeschouwer gezien.
Maar wanneer er over een mens wordt gesproken die een opdracht krijgt dan wordt er geacht dat je in de schoenen gaat staan van diegene die de weg moet bewandelen. Zij bewandeld in dit geval op ski's alle traject mogelijkheden van S naar F en dan maakt het niet uit ...op ski's ....schaatsen , of wat voor voertuig dan ook, dan sta je in de skischoenen van haar... of je zit achtet op haar scooter of fiets of naast haar in haar auto,   en zij ...- de skister in dit geval-... krijgt mee dat zij alleen mag zakken, schuin mag zakken, en zij mag rechtsaf slaan, zet de richtingaanwijzer maar alvast aan naar rechts... dan is er maar één antwoord mogelijk en dat is 1 !
In dit geval moet je altijd de plaats in nemen van diegene die de weg bewandeld , en denkbeeldig kijken in die richting die je moet gaan.  Kijk bijvoorbeeld maar naar de vraagstukken over verkeerssituaties op kruisingen en dergelijke van het CBR.
De quiz pretendeert logica en die is hier ver zoek En niemand van de 100 deelnemers realiseert zich dat blijkbaar niet..althans er kwam geen reactie. En verder die vraag over die gele segmenten de taartpunten daar zaten twee fouten antwoorden in, het juiste antwoord is weliswaar c maar moet 1/8 zijn. Het begint met 4 8ste dan drie achtste dan twee achtste en dan één achtste. Kloten quiz
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV+ HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series