Monki heeft 659 reactie(s) geplaatst.
Vreemde maar toch intrigerende man die Karl Lagerfeld. De serie is te zien in verschillende talen, ik vond hem vreselijk nagesynchroniseerd in het Engels dus ik heb de Frans/Duitse versie (originele versie) gekeken. Ik vond het zéker de moeite waard om deze 6 afleveringen te bekijken. Ik denk dat er vast nog wel een 2e seizoen in zal komen zitten aangezien het eigenlijk alleen over z'n struggles in de begin jaren. Ik denk dat het misschien nog fascinerender is om hem ook dé laatste jaren te laten zien. Ik wist niet dat de man zó apart was :-) Een 8 van mij.
Beetje dezelfde humor als deel 1 Die Hart, Kevin Hart die zichzelf inderdaad niet al te serieus neemt en zichzelf ook 2x speelt. Best wel aardig om te kijken als je deel 1 ook 'leuk' vond. Ik vond hem wel aardig.
Ik vond de film vermakelijk. Niet dat ik hard gelachen heb om Kevin Hart, maar medium. Het verhaal is origineel...Kevin wil geen comedy meer doen en gaat naar Ron's school of action (gespeeld door John Travolta). Daar moet hij dan een actie acteur gaan worden en het loopt totaal anders af. Kijk hem gerust zelf. Een 7 van mij.
Net met manlief gekeken maar we vonden hem beduidend minder dan de 1e en 2e trolls films. Jammer! Gemiste kans? De stemmen zijn leuk, de zang is goed, verhaaltje beetje slap. Er is natuurlijk weer een slechterik en er is een troll ontvoerd en die gaan de broers dan dus redden. We hebben er wel af en toe om kunnen glimlachen, maar bij deel 1 en 2 lagen we af en toe echt in een deuk. Wel mooie animatie en CGI gebruikt.
Een 6 omdat ik af en toe 1 lachje heb gemaakt, maar wow vele malen slechter dan deel 1. Wat de mensen hieronder ook zeggen by the way. Mijn man vond er ook niet veel aan. Eigenlijk wil ik films geen onvoldoende geven maar twijfelde hier erg vandaar een 6 voor de soms (3 ofzo) grapjes die er gemaakt zijn. Verhaaltje is echt ver te zoeken. Deel 1 was nog beetje logisch daarin.
Documentaire is erg traag...Beetje verveeld verteld door Spaanstalige vrouw die uit het 'dagboek' van Frida Kahlo verteld met fragmenten van Frida's man en anderen. Niet erg veel aan. Heeft me wél een inkijk in het echte leven van deze schilderes laten zien. Maar niet de moeite waard om te kijken als niets om haar schilderijen geeft bijvoorbeeld.
Als je hiervan houdt zeker kijken. Ik vond het 'vermakelijk' vandaar een 7. Ik vond het leuk om de 'oudjes' eens een keer te zien daten en soms ging het er best heftig aan toe qua jaloezie etc viel het nog wel mee, okay Kathy die echt volgens mij stijf stond van de face-lifts en botox omg die was best wel erg. Maar voor de rest waren er best wel mooie 'senior' dames bij die niet al té strak getrokken waren. Ik zou dit op mijn 70e niet willen maar goed. Het is allemaal plastic fantastic in the USA>
Heb alleen seizoen 11 en 12 gezien, ik vind het een bizarre horror/thriller serie die mij wél aantrekt op 1 of andere reden. Ik ga zeker de andere seizoenen ook bekijken. Het is niet écht eng eng, okay af en toe schrik ik wel eens ergens van, maar in ieder geval seizoen 11 of 12 is gewoon beetje scary op een Quinten Tarantino achtige manier is misschien het goede woord. Ik vind de films van hem nl. ook altijd bizar. Dus tja, ik ga zéker deze serie volgen. Kim Kardashian heeft een soort van 'hoofdrol' in seizoen 12 en dat doet ze goed. Ik wist niet dat ze iets van talent had ;-) zei mijn man gisteren nog tegen me.
Ik heb de tokkies nooit gekeken. Kan er niet goed over oordelen dus hoe ze waren of nu zijn. Ik vind ze 'zielig' omdat ze dus zó negatief neergezet zijn, ze zijn inderdaad 'Volks' om het netjes te noemen. "Amsterdams" Jordaan...Gezellige familie die elkaar door diepe dalen nog steeds steunen. En 'zielig' omdat Gerrie (de man) zó slecht is (kanker gekregen na kanker) en nu eigenlijk over Euthanasie nadenkt. En dan Hanna "Tokkie" van achternaam niet het woord wat dus in de Dikke van Dale staat, heeft ernstige Rheuma en cherm ze loopt gewoon zó krom. Ze zullen écht wel iets 'uitgevreten' hebben vroeger...Het is niet het 'netste' schoonste gezin ter wereld, dus bekijk de Docu als je geïntresseerd 'was' of bent over de Tokkies. Hoe het 20 jaar na alles met hen is...Het was een vermakelijke docu!
Veel gebruik van CGI en tja...Een erg korte rol van Sly (Stallone). Ik vind Jason Statham een goed acteur maar zie hem persoonlijk liever in de Fast-reeks. Ik denk dat dit toch echt wel de laatste is uit de Expendables reeks, want kom op...De ouwtjes...Tja Jason doet z'n eigen stunts maar die Dolph Lundgren en de rest? I Don't Know! Er worden steeds meer 'jonkies'erbij gepakt. Ik vond Megan Fox echt niet zo geweldig, alles staat strak gespannen van een facelift of botox ofzo maar ja...Da's mijn mening. Mijn man vond de aktie weer goed en de humor ook. Ik ook wel maar tja, minder dan deel 1,2,3. Gewoon kijken als je van actie houdt.
Klopt als een bus wat de mensen hieronder zeggen, deel 3 uit deze serie films. Nu ook weer extra oud 'gedienden' van de partij met een mix van een aantal nieuwe jonkies. Arnie heeft een ietsjes grotere rol en Mel Gibson is 'the bad guy' mistaat hem niet. Al en al met veel actie a la de vorige 2 Expendable films. Gewoon leuk om keertje te kijken als je van actie houdt en oké er zit af en toe wel humor in ook. Een 7 dus ook bij ons gaat het steeds lager scoren. Op naar deel 4 om te gaan kijken.
Hetzelfde als deel 1 alleen nu met Chris Hemsworth in een korte rol erbij en Viliain Jean-Claude van Damme. Arnold Schwarzenegger in een iets langere rol dan Expendables 1. Een goede actie-film, beetje humor erbij gemixt dus je vermaakt je zeker als je van actie-films houdt. Ik vond hem wel aardig mijn man vond hem geweldig. Vandaar de 8. Gewoon kijken als je van deel 1 hebt gehouden. Wordt vervolgd met deel 3 en 4.
Klopt mijn man z'n cijfer ;-) hij vond de actie geweldig :-)
Prachtige film, een 10 waard. En ook heel veel oskars waard. Geloof 7! Ik ben na het kijken voor de 2e keer wederom stil en had op het einde tranen in mijn ogen. Wat een goede film over de 2e wereld oorlog. Steven Spielberg's meest persoonlijke film ooit. Liam Neeson als Schindler en Ralph Fiennes als de moorddadige Aton Göth. De film is 3u en 15min lang maar voelt niet als zo lang. Het is geheel in zwart-wit op enkele scènes na wat eigenlijk gewoon het geheel een beetje nog dramatisch effect geeft. Ik vind dat iedereen deze film ooit gezien moet hebben...Punt.
Tja wat zal ik er van zeggen. In het begin dacht ik dus dat het gewoon een échte musical betrof over het koningshuis, maar het is eigenlijk een beetje de musical op de 'hak' nemen. Er zit wel lol in, waarom ik heb kunnen lachen, maar het is in het begin erg tja traag...niet begrijpend, ik weet het niet. Ik heb het afgekeken maar of ik wederom zou kijken?
Goede Nederlandse serie die al 18 jaar loopt inmiddels. Angela Schijf en Victor Reinier in o.a de hoofdrollen zijn echt aan elkaar gewaagd vind ik. Ik hou ervan en ik vond het in het begin een beetje 'stumperend' maar met de tijd is de serie steeds beter en beter geworden. Zeker aanrader om te kijken als je van politie series houdt.
Best goede documentaire over het leven van OJ Simpson en Nicole Brown, je ziet vooral de zus van Nicole het verhaal vertellen. Ze hebben het dagboek van Nicole nu gevonden en vertellen (en komen er toen pas achter) dat de mishandelingen al vanaf het begin er waren...Maar ja is OJ schuldig aan moord, daar zullen we helaas nooit achter komen. Een dikke 7 van mij.
Tja 4e film van Bon Bini Holland nu minder in Holland maar in Thailand en 'Ghana'. Er zit een beetje dezelfde humor in als de vorige bon bini's natuurlijk (Jandino Aspiraat melkt het idd best wel uit die typetjes) En ik heb af en toe best wel gelachen om 1 grap enzo maar het is een slap verhaal met inderdaad verwijzingen naar the Matrix, 007 en Judeska in het pakje van Quinten Tarantino's film Kill Bill (Wat Uma Thurman draagt dat leder achtige pakje geel met zwarte streep) Dus het is met dikke knipoog naar die films. Tja en het loopt natuurlijk goed af maar aan het einde nog even kijken...Waarschijnlijk komt hij volgend jaar gewoon weer met een film! Een 5 van mij.
Wat de mensen hieronder schrijven is 100% waar. Als je 'fan' bent van Judeska/Jandino Aspiraat, moet je hem zéker kijken. Ik wou hem ook zien omdat ik pas deel 1 en 2 van Bon Bini Holland allebei gekeken had. Ik moet erkennen dat deze 'leuker' is dan de vorige 2 delen. Misschien omdat alleen het typetje Judeska gespeeld wordt? Enfin het is nogal platte humor, maar af en toe moest ik toch wel lachen en mijn man ook. Sommige grappen waren écht zo flauw, dat het dan dus juist weer humor werd. Enfin respect natuurlijk midden in de lockdown/corona tijd deze film te maken! Van mij een 6 omdat ik hem iets beter vond dan de vorige uit deze reeks films. Inmiddels is deel 4 al een feit en ik ben bang dat we nog wel een deel 5 enz. gaan krijgen.
Mee eens wat de heren hier onder mij schrijven, alleen geef ik niet zo heel snel onvoldoende's. Ik vind het nog een matige 5 waard. Er zit wel humor in, vooral typetje Judeska inderdaad, en er is idd een hele film omheen gebreid. Dat is het eigenlijk. Sommige dingen kan je wel om lachen andere totaal niet! Een film die je misschien na deel 1 nog wil zien, maar 1,5u hou je wel vol, maar dat is het dan wel. Eentje die je snel weer vergeet ;-) Ik ga deel 3 en 4 ooit nog wel kijken dat wel, maar denk dat we qua cijfer lager gaan...?
Ik vind eigenlijk hetzelfde als de mensen hier beneden zeggen. Het is niet goed geacteerd en oké soms moet je wel om een grap lachen, maar ze zijn meestal wel heel erg goedkoop. Misschien als je inderdaad een Jandino fan bent? Ik ben dat niet echt. Ik heb hem 1x met Roué Verveer gezien en verders nooit. Dus ja een magere 6 van mij. Ik ga deel 2 en 3 en 4 ook wel bekijken, maar ben er bang voor!
The Expendables 1 nog maar keertje gekeken, was té lang geleden voor mij dat ik die 'serie' gezien heb (dus 2 en 3 ook nog kijken alvoor ik 4 ga bekijken). Ik hou wel van goede actie-films en manlief ook. Een 9 van ons samen voor de actie en toch ook wel beetje de absurditeit die erin zit (veel téveel actie veel teveel bloed) moest er soms van lachen nl. Maar op zich is het wel gaaf om alle oude 'sterren' weer terug te zien bij elkaar. Sly (Sylvester Stallone is de regisseur en volgens mij ook producer) en een klein stukje Bruce Willis en Arnold Schwarzenegger, Jason Statham (toch wel A-acteur van deze tijd) en nog veel meer...Oké Sly had z'n hoofd minder moeten verbouwen met botox en/of een face-lift omg! Maar voor de rest vonden we de film wel spannend enz. Oké beetje slap verhaal achteraf maar je gaat hem toch bekijken voor de actie, die weet je dat die goed is met deze cast. Op naar deel 2,3,4!
Klopt, goed voorspeld want deel 4 staat nét op Netflix ;-)
2e deel van deze film-'serie'. In 1e instantie was er natuurlijk eind jaren 80 begin '90 21 Jump street de serie en toen is er dus een film gemaakt (deel 1 met ook Channing Tatum en Jonah Hill) die was leuk, leuke grappen, lekker droge humor af en toe met knipoog naar veel films. En dus kwam 2 jaar later dit deel. Hij doet een klein beetje minder leuk kijken dan het 1e deel maar toch nog erg leuke grappen en er zit ook nog een goede dosis spanning in en goede stunts. Ik vind hun wel een erg komisch duo. Dus zeker kijken als je deel 1 al leuk vond.
Channing tatum met Jonah Hill in 1 actie-comedy, erg flauwe humor maar toch blijf je kijken en het is gewoon amusant! Lekker 1,5u lachen, een 9 van mij!
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series