Mient heeft 247 reactie(s) geplaatst.
Een moderne en absoluut een nieuwe afslag qua zombiefilm. Het verhaal is uiteraard hetzelfde zoals alle andere zombiefilms, wat deze film onderscheid is dat het zombies zijn waar zelfs ik bang voor zou zijn, en de special effects en sterfscenes zijn, uiteraard, extra goor en over de top.
De film wil zeer mysterieus zijn, als tegenhanger weet Jake zijn rol als docent heerlijk saai te vertellen en even denk je dat dit de rest van de film gaat zijn. Gelukkig wordt de film nog interessant, en maakt het voor mij zeker de moeite waard.
Prachtige film waarin je de schrijnende armoede en de rijken die daar recht tegenover staan krijgt te zien, hoe ver ga je voor het redden van je eigen hachje? En welk bedrag staat daar tegenover? Ik heb echt genoten van de film.
Het duurt even voor de film start denk je, maar eigenlijk is deze dan al begonnen. Er wordt een creepy sfeer opgezet, en ineens slaat het om. Maar je eigen moeder kun je toch zeker wel vertrouwen?
Een paar keer afgezet omdat ik me afvroeg of ik dit wel wou zien en geconfronteerd wou worden met dit verhaal. Blij dat ik het heb uitgekeken want het verhaal gaat verder dan alleen iemand die zichzelf doodeet door het gemis van meerdere mooie dingen in zijn leven..
Hoewel de beelden prachtig zijn, voelt het allemaal te geacteerd. Vrij snel afgezet helaas.
Ontzettend simpele film met geen verassende uitkomst.
Ja want waarom zou de echte kerstman niet dolgraag soep van kinderen willen maken en ze mishandelen? Dit zijn de kerstfilms die op kerstavond primetime gedraaid mogen worden hoor 😉
Zoetsappig, onschuldig en daardoor zeer geschikt om met het hele gezin te kijken. In je eentje gaat het ook prima trouwens.
Met het zien van deze film besef je hoeveel geld er nu omgaat in de films, dit lijkt bijna low budget te zijn gemaakt. Desalniettemin is deze film van dik 25 jaar oud zeer netjes geanimeerd, en is alleen het acteerwerk soms wat lachwekkend. Het verhaal is lekker ranzig opgezet met dito geluidjes, veel plottwists en wat is nou echt de werkelijkheid?
Heerlijke film, gelukkig hebben mijn man en ik na deze film meteen besproken waar wij elkaar zullen ontmoeten.. En inderdaad, het einde had origineler gekund.
Serie begint goed, en doet wat de titel beloofd. Helaas zakt het na een tijdje in en wordt het meer een soap, het verliest waar het over hoort te gaan: wiet.
4x terug moeten spoelen om te kijken wie de weddenschap had gewonnen over welk blok als eerste zou vallen. Geen van beiden had gelijk.
Het is de rechter
Dit is wel de meest stille en arthouse achtige zombie film die ik heb gezien. Een minpunt voor de boosheid jegens de kat.
Het verhaal zit prima in elkaar, hoewel ik me soms ietwat verwonderde over alle 'toevalligheden', iedereen was vaak op de juiste plaats op het juiste tijdstip, wat het iets minder geloofwaardig maakte. Desalniettemin van de serie genoten.
Absurd en soms wat te veel van het goeie, toch is het een leuke film met geinige beelden waarin korte metten gemaakt wordt met hebzucht.
Na jaren in het pierenbadje te hebben gezwommen wat betreft anime, mocht ik de afgelopen dagen in het diepe!
Ik mag toch hopen dat het er in Amerika niet echt zó aan toe gaat. Sterk neergezet.
Een stel goede acteurs bij elkaar in een dwaze actie komedie.
Best goed voor een serie van eigen bodem en die van onze buren.
Mooie docu over prachtige dieren, goed gefilmd doch een beetje geacteerd opgezet, maar gelukkig iets meer geleerd over het schubdier en de mier.
Een lekkere wegkijk zombiefilm, met een originele twist.
Tragisch verhaal, knap neergezet, toch erg langdradig en ik moest vaak zuchten.
Seizoen 1 kijkt lekker weg, seizoen 2 begint te voelen als Sex and the City met elke keer weer het gezeur van de hoofdpersoon over hun relaties.
Daar schrijf je je gemakkelijk mee af
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series