Wen er maar aan (2026)


Wen er maar aan
Koop op dvd of blu-ray
 10    52

FilmVandaag-score

6.1 / 10 8 stemmen

Jouw beoordeling:

Wen er maar aan is nu te zien in 104 bioscopen.

Beleef nu met Pathé

Beng! Actrice M. krijgt het zonder omwegen te horen: ‘Je zit in de overgang'. Seks met man Koos is zo droog als beschuit, puberzoon Ole wil zo snel mogelijk het huis uit en tot overmaat van ramp verliest ze haar vaste rol in een grote politieserie. Lijf en carrière lijken haar op alle fronten te laten vallen. M. besluit het roer om te gooien en zichzelf opnieuw uit te vinden, om aan zichzelf en de wereld te bewijzen dat er nog toekomst in haar zit.

Kijkwijzer 6Kijkwijzer aKijkwijzer gt

Toplijsten

Deel deze film

Wen er maar aan is nu te zien in 104 bioscopen.

Beleef nu met Pathé

Beng! Actrice M. krijgt het zonder omwegen te horen: ‘Je zit in de overgang'. Seks met man Koos is zo droog als beschuit, puberzoon Ole wil zo snel mogelijk het huis uit en tot overmaat van ramp verliest ze haar vaste rol in een grote politieserie. Lijf en carrière lijken haar op alle fronten te laten vallen. M. besluit het roer om te gooien en zichzelf opnieuw uit te vinden, om aan zichzelf en de wereld te bewijzen dat er nog toekomst in haar zit.

Toplijsten

IMDb-score

IMDb-score 6.6 / 10
115 stemmen

Trailer

Wen er maar aan'

Kijkwijzer

Kijkwijzer 6Kijkwijzer aKijkwijzer gt
Wen er maar aan
 10    52
Wen er maar aan
FilmVandaag-score
6.1 / 10
Jouw beoordeling:

Trailer


Bekijk hier de trailer van de film Wen er maar aan.

Gezien-lijst


10 gebruikers hebben Wen er maar aan gemarkeerd als gezien:

Beoordelingen


8 gebruikers hebben Wen er maar aan beoordeeld:

FilmVandaag-score: 6.1 Stemverdeling

Vergelijkbare films


Vind je Wen er maar aan leuk? Dan vind je deze films misschien ook interessant!

  •  
     
  •  
     
  •  
     
  •  
     
  •  
     
  •  
     

Reacties


Wat vind jij van Wen er maar aan? Laat het hieronder weten!