Rock2Share

Reacties


Rock2Share heeft 1488 reactie(s) geplaatst.

52 uur geleden

Mel Brooks’ sci‑fi parodie was geen groot kassasucces, maar heeft in de loop der jaren een trouwe fanbase opgebouwd en wordt vaak genoemd als cultfavoriet.
Rick Moranis als Dark Helmet nog vermakelijk, verder vooral flauwe grappen en meer fronsen dan lachen voor mij.
Smaken verschillen nu éénmaal. 🚀🙃

85 uur geleden

Sterke Vlaamse bovennatuurlijke thriller‑serie met origineel concept en beklemmende sfeer.

723 uur geleden

Mooie confrontatie tussen Michael Keaton als Psychopaat en Andy Garcia die als vader die alles riskeert, maar in een ver gezocht verhaal.

71 dag geleden

Sterke acteerprestaties en energieke sfeer brengen de band tot leven, maar de film blijft oppervlakkig en mist de diepgang van een echte biografie.
Trouwens de girls een tijdje geleden (’77) als puber nog live gezien. 🎸✨

51 dag geleden

Creepy sfeer maar veel te kort om spanning op te bouwen.

Wetende dat de serie geïnspireerd is op een waargebeurd verhaal, is het absoluut weerzinwekkend.
Destabiliserende scènes maken het moeilijk om het virtuele van de werkelijkheid te onderscheiden, waardoor de trouw aan de realiteit voortdurend in twijfel wordt getrokken.
Critici zijn verdeeld: sommigen wijzen op de extreem gewelddadige en schokkende weergave van Ed Geins misdaden, anderen vinden het meer dan morbide.
De somberheid van de serie bereikt een punt van ongemak, zeker in de chronologische reconstructie van zijn daden.
Wat de serie daarnaast duidelijk maakt, is de invloed die de slachter van Plainfield heeft gehad op bekende horrorfilms en op andere psychopaten die hem imiteerden.
Daarmee overstijgt de reeks het pure true‑crime en toont ze ook de culturele erfenis van een van de meest beruchte criminelen uit de Amerikaanse geschiedenis.

92 dagen geleden

Een klassieke thriller vol spanning, psychologisch spel en de illusie van de perfecte misdaad.
Subtiele regie van de master of suspense Alfred Hitchcock. ☎️🔪.

102 dagen geleden

De tijdloze sketches van Mr. Bean werden wereldberoemd dankzij Rowan Atkinson’s meesterlijke timing en mimiek.
Universele humor die blijft werken.

62 dagen geleden

Een feel‑good kerstkomedie waarin Rowan Atkinson geestig blijft, maar suikerzoet, te glad en niet vernieuwend. 🎄👶

73 dagen geleden

Sci‑fi met een romantisch tintje waarin liefde en identiteit botsen.
Soms verwarrend maar wel origineel. 👽❤️

93 dagen geleden

Het thema van spionnenuitwisseling staat centraal tijdens de Koude Oorlog en de gespannen sfeer van de late jaren ’50.
Tegelijkertijd draait de film om patriottisme en een gevoel voor waarden, die een koppige advocaat met overtuiging weet te verdedigen. ⚖️
Fascinerend, ritmisch, intelligent en vaardig gefilmd, de reconstructie en regie zijn bijzonder verzorgd.
Steven Spielberg orkestreert alles meesterlijk, waardoor het verhaal helder en meeslepend blijft.

54 dagen geleden

Een zwakke spin‑off Marvel‑film.
Dakota Johnson overtuigt nog enigszins, maar verder houterig en rommelig uitgevoerd.

104 dagen geleden

Na de cultklassieker Reservoir Dogs levert Quentin Tarantino opnieuw een dijk van een film.
Meerdere verhalen, elk gekker en verrassender dan het vorige, worden briljant verweven tot één geheel dat voortdurend vol onverwachte wendingen zit.
De zwarte humor en explosieve dialogen zijn onovertroffen, de cast is voortreffelijk en daarbovenop is de soundtrack grandioos gekozen, waardoor dit uitgroeit tot een tijdloos meesterwerk dat je keer op keer kunt herbekijken.

64 dagen geleden

Een kleine thriller, niet erg spannend.
Veel gebabbel in een lang actie-loze zaak. 🔑

75 dagen geleden

Thriller met Rob Lowe en Meg Tilly.
Stijlvol en vermakelijk met spanningsopbouw en romantische intrige ⚓️❤️.

65 dagen geleden

Een ghostbuster-achtig spookverhaal met in die tijd baanbrekende CGI, maar te druk en chaotisch, springt van slapstick naar duistere horror. 👻

Een film met een spectaculair klinkende titel, maar traag, onevenwichtig en saai.

65 dagen geleden

Kan spannend zijn, maar mist originaliteit.
Donkere close‑ups en troebel water maken het vaak onduidelijk en soms lastig te volgen 🌊 👽.

46 dagen geleden

Een tijdreis concept dat traag en repetitief blijft.
Heel saaie film 😴.

66 dagen geleden

Een Predator film die afwijkt naar een minder serieuze kant.
We missen de klassieke intensiteit en spanning van de originele.
Het open einde zet de deur naar een vervolg, maar jammer genoeg gaat de franchise hiermee een andere richting uit 👽.

76 dagen geleden

Een controversiële Franse film uit de jaren 70 waarin vrijheid, provocatie en maatschappelijk verzet centraal stonden.
Geweld, seks en zwarte humor staan centraal in de chaotische levensstijl van de hoofdpersonages.
Vandaag misschien minder schokkend, maar was in 1974 verboden voor jongeren onder de 16.

77 dagen geleden

David Harbour als cynische kerstman in een grappige, bloederige rit.
Vermakelijk voor de feestdagen 🎅🔨 .

27 dagen geleden

Een absurd en incoherent slotstuk van een hele zwakke reeks.
Goedkope productie, amateuristisch geacteerd, technisch zwak en rommelig geschreven.

78 dagen geleden

Niet altijd even strak geregisseerd, maar dankzij zwarte humor en onvoorspelbare wendingen voelt deze slasher verrassend anders. 🔪

68 dagen geleden

Destijds vernieuwend door zijn visuele stijl en cyberspace beelden.
Vandaag mist hij meeslepende kracht, maar met de toen jonge sterren Angelina Jolie en Jonny Lee Miller blijft het nostalgisch.