XSuuSX heeft 113 reactie(s) geplaatst.
Deze stond al een poosje op mijn watchlist, ik verheugde me erop. Het verhaal sprak me aan ik ben (heel luguber) gek op films met seriemoordenaars helaas een hele grote tegenvaller. Er was één slachtoffer die zat opgesloten verder niks. Hij werd de butcher genoemd maar dat bleek nergens uit...Matig geacteerd, dun verhaal nergens spannend. Eigenlijk vond ik het echt wel een onvoldoende maar ik vond de muziek wel leuk vandaar een matig 6je jammer.
ik heb deze wel met afgrijnzen gekeken, vooral ook omdat ik sympathie voor moordenaar Ed Gein kreeg vanwege zijn mentale stoornis en het feit dat hij door zijn moeder een serieuse kronkel in zijn hoofd heeft gekregen. Aflevering 3 vond ik echt wel eng. Goed geacteerd, groezelige beelden. Ik vond hem het kijken meer dan waard.
Best een boeiend verhaal maar het einde werd voor mijn gevoel afgeraffeld. Had veel beter uitgewerkt kunnen worden. Nu eindigde hij voor mij onbevredigend. Veel geweld zonder emotie, veroorzaakt door huurmoordenaar Kat, waar een trieste jeugd aan vooraf ging.
te bizar voor woorden, waargebeurd. De familie van BTK is eveneens slachtoffer van zijn daden en moeten dit de rest van hun leven meedragen. Ik hou persoonlijk niet zo van documentaires in interviewstyle vandaar een laag cijfer.
vergeet je cijfer niet te geven 😄
Vond het wel een goed gespeelde rauwe serie, ik stoorde me wel enorm aan het K woord wat echt heel veel wordt gebruikt, onnodig!!
Goeie serie, mooie beelden, mooie acteurs, goed geacteerd. Iets te veel afleveringen hadden er ook 2 of 3 minder kunnen zijn. Soms vond ik sommige stukken ongeloofwaardig. Dingen die tijdens de eerste rechtzaak belangrijk leken werden bij de 2e rechtszaak niet eens meer benoemd vandaar dat ik een 7,5 wilde geven maar dat kan niet daarom een 8-. De mogelijkheden worden vanuit veel diverse mogelijkheden belicht. Gebingewatcht!!
Niet echt mijn ding actiefilms, ik vond het moeilijk te volgen, (was niet echt geboeid dus slechte focus) weinig origineel wel een leuke plottwist. Zaten een aantal momenten in die ik ongeloofwaardig vond. (of slecht bedacht) Had ook wel een half uur korter mogen duren. Zie dat er een part 2 is die ga ik niet kijken. Sheriff vond ik wel een sterke rol maar niet als man/vader. De bandietenleider was wel goed gecast. mager 6je.
bizar, misselijkmakend, raar maar waar in deze serie kreeg ik zelfs een beetje sympathie voor Dahmer hoe hij gevormd is sinds zijn jeugd. Ongelofelijk dat hij zo lang zijn gang kon gaan terwijl er toch hele duidelijke tekenen waren dat hij niet in de haak was. Diep triest, door zeer slecht politiewerk zijn er onnodig veel slachtoffers gevallen. Steengoed geacteerd!
Goeie film, bizarre ongelukken. Ik heb de andere 5 delen (nog)niet gezien dus kan niet vergelijken. Maar zat goed in elkaar. Beter niet gaan kijken als je niet zo van bloed houd....
Goeie serie, goed geacteerd, beetje in de trant van:"the girl with the dragon tattoo" trilogie . Iets minder spannend maar toch een aanrader!
heel verdrietig, dat deze liefdevolle hechte familie nog steeds geen antwoorden heeft over wat er nou gebeurt is die nacht en na al die jaren nog steeds hoop heeft dat Amy nog leeft. Als ze nog leeft welk leven leid ze dan? als je de theorieen moet geloven is ze niet in een liefdevol bestaan terechtgekomen. Als ze toegang heeft tot een computer waarom stuurt ze dan geen berichtje. Als ze over boord is gevallen/gesprongen waarom is er nooit iets gevonden? Ook heel bizar dat het cruiseschip gewoon na 1 dag verder ging, want de andere mensen op het schip moesten gewoon verder gaan en vakantie kunnen vieren. Wat moet dat vreselijk geweest zijn voor de familie. Er werd niets omgeroepen want dan zouden de andere vakantiegangers wakker worden.... so wat!!!! De gitarist van de band is jaren later pas door de fbi verhoord omdat er geen jurisdictie was, uiteraard vonden ze geen bewijs na al die jaren..
top serie, maar 6 redelijk korte afleveringen (+/- 40 minuten) dus binged lekker weg. Sterk verhaal, goed geacteerd, schitterende sfeerbeelden van Yosimite national park. Ik zeg kijken!!!!
2e en laatste seizoen vond ik helaas toch wel tegenvallen vandaar maar een 7 ipv 8. Seizoen 1 vond ik wel een 9 daar heb ik van genoten. De spellen waren minder goed en ook de personage hadden beter uitgediept kunnen worden, echt jammer lang gewacht op de nieuwe seizoenen en toch voelde het afgeraffeld zeer zeker niet seizoen 1 kunnen evenaren.
mooie gevoelige film over een stoere drummer die moet leren accepteren dat hij zijn gehoor kwijt raakt..
Ongelofelijk triest verhaal van een veel te lieve man die omwille van zijn gezin zich liet mishandelen door zijn vrouw die door alcohol misbruik agressief werd en zich uitleefde op hem waar de kinderen gewoon bij waren, de man had een verborgen camera opgehangen om bewijs te verzamelen omdat de vrouw naar de buitenwereld vertelde dat zij het slachtoffer was niet hij, dat hij een drankprobleem had en niet zij. Ze bleef dit ook tot het einde volhouden maar de bewijzen vertelden een ander verhaal.
jammer, ik vond het echt wel een goeie spannende serie maar het einde vond ik echt onbevredigend, aflevering 4 en 5 waren langdradig en dan ineens wordt aflevering 6 met daarin de ontknoping afgeraffeld. Had echt wel beter gekund. Verder waren er wel meer onduidelijkheden die niet goed waren uitgewerkt ik wilde eigenlijk een 6,5 geven maar aangezien dat niet kan en ik een 6 toch ook te laag vind dan maar een mager 7tje.
Vond ik echt wel een spannende serie met zeker een verrassende plot. Zaten een aantal goeie schrikmomenten in. En lekker om te bingen maar 6 behapbare afleveringen. Kijken deze!
ik vond hem erg tegenvallen had er veel van verwacht na alle lovende kritieken. Langdradig, saai, alleen maar monologen. Niks voor mij. Somber verhaal waar je niet echt vrolijk van wordt.
Niet mijn ding, ik heb hem afgekeken maar kon me niet echt boeien.
rare, absurde film, wordt steeds grotesker. Het laat zien hoe egoistisch mensen kunnen zijn/worden. Het stoorde mij dat ze nooit betaald heeft voor "de substance" tenminste dat bleek nergens uit. Dat vond ik een blunder. Verder met verwondering naar gekeken. Het laatste gedeelte was wel héél erg vies te bloederig naar mijn smaak met veel te veel onnodige agressie erin en langdradig. Ik wilde een 6,5 geven maar dat kan niet dus toch maar een 7.
Vermakelijke actiefilm, 2 broers de ene lichtelijk autistisch de ander met een behoorlijk agressieprobleem en goeie vehts skills blijken toch wel ruwe bolsters blanke pit te zijn. Best leuk!
goeie serie, snel achterelkaar gekeken. Vond wel dat de "bad" sister te soft in beeld was gebracht, die had wel wat feller mogen zijn tegen haar zus die haar alles ontnomen had.
Niet heel spannend, ik hou wel van Banderas, heerlijk accent stoere stem.
Heerlijke serie, absurde ongeloofwaardige situaties maar dat maakt het allemaal des te leuker, geweldig acteerwerk van vooral Steven van Zandt perfect gecast! Ik krijg er geen genoeg van! dikke 9! Als je deze leuk vindt kijk dan ook Queen of fucking Everything ook zo'n heerlijke serie om in één ruk uit te kijken. Veel kijk plezier....
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV+ HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series