L

Reacties


Loos heeft 27 reactie(s) geplaatst.

7 • 3 uur geleden

Als u de eerste aflevering doorkomt, wordt u beloond met een alleraardigste serie, vermakelijk. Door fijne muziek begeleid, de huurmoordenaar Ziggy loopt dan ook met een shirt van The Pixies.
Ruime 7.

"Het is een liefdesavontuur", prachtig.

Deze serie gekeken direct na 2 seizoenen van The Terminal List. Dit speelt zich voor The Terminal List af, in CIA kringen. Ik moet zeggen dat het niet tegenviel, sterker, ik vond het interessanter en spannender dan The Terminal List. Een aanrader.

20 dagen geleden

Gelukkig worden direct aan het begin van de film wat deugpunten afgevinkt. Een opzichzelf wonende Surinaamse dame welke van haar zoon, in een gemengd huwelijk, een reisje aangeboden krijgt.
Ik heb genoten.

23 dagen geleden

Ik ben nu bezig met seizoen 2, ondertussen het origineel bekeken, het Franse The Bureau, ook op Skyshowtime. Eerlijk gezegd adviseer ik om deze laatste te bekijken, een stuk beter naar mijn mening.

27 dagen geleden

Dat minpunt van jou vond ik ook tenenkrommend en trekt helaas de serie omlaag.
Ook vind ik de rol van de zoon niets bijdragen, in seizoen 2 is hij meer druk met zijn a.s. huwelijk dan met zijn olieboortorens.
Maar goed, dat weet je nu met Sheridan, interessante serie doorspekt met soapmateriaal, jammer.

6 • 1 maand geleden

Ik durf dit bijna niet te schrijven na alle loftuitingen hier, maar ik vond het een slappe film, verhaal heel matig. De korte aanwezigheid van Dustin Hoffman, met vermoeiend geklets, had ook geen meerwaarde.
Een mager 6je voor de moeite.

Het verhaal kwam mij direct bekend voor en inderdaad wordt in het begin van deze film gerefereerd aan " I onde dager ". Een verassend leuke Noorse film met ook bekende acteurs.
Deze sla ik dus maar even over, maar als het net zo goed is als de Noorse variant kan het best leuk zijn.

5 maanden geleden

Ik dacht waar ken ik dat meisje van, en plots, ik wist het. Zij figureert in een, wat mij betreft dubieuze commercial van Volvo, een C90-80 of zoiets. Een scene waarvan je denkt, is het nou de vader of haar vriend, heel vreemd.

6 maanden geleden

Een lang reisverhaal waarbij de humor voor het grijpen lag doch kreeg ik het niet te pakken. Het was uiteindelijk een lange zit waarbij ik mij niet vermaakt heb.

8 • 7 maanden geleden

Leuke serie waarbij een broer (dominee) en zus (onderwijzer) door een, naar het eerst aanziet, klein akkefietje in het criminele circuit belanden.
Op de achtergrond speelt nog de race om het burgemeesterschap van de moeder. Deze laatste een hilarische rol van Laura Metcalf.
Echt gelachen, met geweldige acteurs.

6 • 7 maanden geleden

De eerste 3 seizoenen waren een genot om naar te kijken, duistere sfeer, laidback personages, prachtige omgeving. Zo anders is seizoen 4 waarbij de schietpartij bij de diner en aanblik van de huurmoordenaar, mij direct een slecht voorgevoel gaf.
Helaas bleek het voorgevoel te kloppen, de huurmoordenaar blijkt een obsessie te hebben voor de hoofdcommissaris, geen idee waarom.
De huurmoordenaar blijkt nogal getroubleerd, maar dat komt waarschijnlijk door haar knettergekke opa, een oud nazi, met dezelfde hobby als zijn voorbeeld AH, kunstschilder. Het schilderwerk wordt uitgevoerd in nazi uniform.
Het is jammer dat de scriptschrijvers met zo'n waardeloos prul op de proppen zijn gekomen.
Ben niet verder gekomen dan tot aflevering 5.

8 • 7 maanden geleden

Ik vond het helemaal geen slechte serie, het soap gedeelte waarmee Sheridan series (Landman, Yellowstone) om zeep helpt, valt het hier reuze mee. Veel geweld, maar op de juiste momenten. Heel jammer dat er geen seizoen 2 komt, had het zeker verdiend.

Gek genoeg vond ik het boek Dodelijk Patroon, het minst geloofwaardige boek uit de Harry Hole serie. Een moordenaar die zijn slachtoffers uitzoekt alleen voor het coördinatiepunt. Al deze locaties moeten dan leiden naar een persoon waar de moordenaar wraak wil opnemen.
Niet realistisch en ongeloofwaardig, hoop dat het beter uitpakt in de serie.

6 • 7 maanden geleden

Deze film is een lange reis, waarbij pas op het einde duidelijk wordt waarom deze zo succesvolle schrijver, de weg is kwijtgeraakt. Mooie film maar wat langdradig.

7 • 7 maanden geleden

Voor pretentieloos vermaak is dit een aanrader, ik heb mij kostelijk geamuseerd. Ruime 7.

8 maanden geleden

De humor in deze serie moet je liggen, helaas kwam ik niet verder dan aflevering 1.
Als je denkt dat Colombo een morsige politie inspecteur is, dan is hier de "vrouwelijke" tegenhanger maar dan 10x erger en vulgairder.
Not my cup of tea.

9 maanden geleden

Na even warm draaien komen de "muscle cars" op toeren in deze seventies spelende serie. De sfeer is, ook dankzij de muziek, goed weergegeven.
Vele hints naar die tijd met fragmenten van Bullit, Nixon (belangrijk in deze serie) en eindigt de laatste aflevering in een ouderwetse schietpartij.
Jammer dat er geen vervolg meer komt, er had nog wel meer ingezeten. Een 7,5.

9 maanden geleden

Zo verfrissend en verrassend het eerste seizoen was zo traag en slaapverwekkend is het tweede seizoen. Ik heb mij erdoorheen moeten slepen.

8 • 10 maanden geleden

Een aan te raden serie welke in de laatste aflevering naar een hoogtepunt van spanning gaat. De miniserie in één keer uitgekeken.
Ruime 8.

10 maanden geleden

Update, bleken valse geruchten over seizoen 7, het is dus bij 6 seizoenen gebleven.

8 • 11 maanden geleden

Ondanks de lage waardering toch geprobeerd, vooral voor Egerton, m.i. goede acteur.
En ik moet zeggen dat het helemaal niet tegenviel.
Het verhaal betreft hier 2 onderzoeksrechercheurs, welke 2 reeksen brandstichtingen onder de loep nemen. Aan het einde van aflevering 2 neemt de serie een heel andere wending, met als resultaat een kat en muisspel.
Echt een goede miniserie welke van mij een ruime 7 krijgt.

Voor de fans van Mad Men en Jon Hamm, een niet te missen serie. Een rol die het dichtste bij het personage van Don Draper ligt waarbij de hoofdrolspeler, na het ontslag bij een hedgefonds, probeert zijn hoge levensstandaard te behouden middels inbraken bij vermogende vrienden en bekenden.
Ik heb de serie in één stuk afgekeken en mij kostelijk vermaakt. Een ruime 8 hiervoor.

Ik moet eerlijk bekennen dat ik al na een aantal afleveringen gesneuveld ben. Alles lijkt veelbelovend aan de serie, maar het kon mij geen moment boeien. Komt ook nog bij dat ik geen fan ben van Paul Giamatti. Al met al een slap vehikel.

Het is wel een aardige serie waarbij de hoofdrolspeelster een op de vlucht geslagen soort van detective is. Het deed mij na 3 afleveringen sterk denken aan Columbo, in een steeds wisselende setting. Geen hoogvlieger maar wel vermakelijk.