Pixar werkt naar verluidt aan vervolgfilm op bijzondere animatie 'Inside Out'

Dit weekend tijdens het grote D23-evenement van Disney wordt veel nieuws verwacht, waaronder de aankondiging van het vervolg op de Oscarwinnende film Inside Out (2015). Het nieuws is nog voor de officiële bekendmaking uitgelekt en kwam terecht bij een voormalig journalist van The Hollywood Reporter.
Toen Pixar jaren geleden gevraagd werd of we een vervolg konden verwachten op hits als WALL·E (2008) en Inside Out, liet de voorman weten dat dit er waarschijnlijk niet inzat. De studio wilde zich liever richten op nieuwe producties dan op vervolgen. Het is al een poos geleden dat de studio een hitfilm uitbracht. Dit in combinatie met het denderende succes van Toy Story 4 (2019) zou ze kunnen hebben geïnspireerd toch te kijken naar een vervolg op Inside Out.
Hoe de cast eruit zal zien, blijft voorlopig even de vraag. Bill Hader en Mindy Kaling die te horen zijn als Fear en Disgust in Inside Out, zouden al hebben aangegeven niets te zien in medewerking aan een tweede deel. Disney zou Amy Poehler, in de film te horen als Joy, maar liefst $5 miljoen hebben aangeboden voor het tweede deel, terwijl de rest van de cast het moest doen met $100 duizend. Disney kwam hierop terug en verhoogde het bedrag, maar het mocht niet baten, Hader en Kaling waren niet meer in voor verdere samenwerking.
Meer details over de verwachte nieuwe film worden waarschijnlijk dit weekend nog bekendgemaakt.




8.1







































































