Netflix-serie weet kijkers voor zich te winnen: 'Dat het waargebeurd is, maakt het zo eng'

Netflix-serie weet kijkers voor zich te winnen: 'Dat het waargebeurd is, maakt het zo eng'

Dahmer-maker Ryan Murphy houdt kijkers opnieuw in zijn greep met The Watcher (2022– ). Kijkers zijn geschokt door de thrillerserie en zijn het erover eens: de serie is écht griezelig. Inmiddels is ook een tweede seizoen aangekondigd.

Handige Netflix-pagina's:

'Verslavend'

Het verhaal is vooral zo onheilspellend omdat het waargebeurd is, zo klinkt het op Twitter. Na de eerste aflevering zijn kijkers al overtuigd: "Gelijk aan het bingen, holy fucking shit". Ook zien velen de plottwists niet aankomen en wordt ook het acteerwerk geprezen. "Bobby Cannavale's prestatie is gewoon geweldig."

The Watcher (2022‑ )
6.5
Kijk op Netflix • Gebaseerd op het waargebeurde verhaal van een echtpaar dat in 2014 een Nederlands koloniaal huis uit 1905 koopt voor bijna 1,4 miljoen dollar.

Onheilspellende brieven

Dean (Bobby Cannavale) en Nora Brannock (Naomi Watts) hebben net hun droomhuis gekocht in de idyllische buitenwijk van Westfield, New Jersey, maar nadat ze al hun spaargeld hierin hebben gestoken, blijkt al snel dat de buurt niet zo gastvrij is. Hun ijzige welkom verandert snel in een regelrechte levende hel wanneer onheilspellende brieven van iemand die zichzelf "The Watcher" noemt, binnenkomen, die de Brannocks terroriseren tot hun breekpunt wanneer de sinistere geheimen van de buurt naar buiten komen.

Beeld: Still 'The Watcher' via Netflix / Eric Liebowitz

Reacties

Deel dit artikel

Meer over:

Series Video on demand Netflix Netflix-tips VOD-tipsThe Watcher (2022– )

Meer Netflix

Meer Netflix

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws