Adam Devine reist naar Duitsland in trailer van 'Pitch Perfect'-serie 'Bumper to Berlin'

Het is al even geleden dat de laatste Pitch Perfect-film verscheen, maar de muzikale komediefranchise is voorlopig niet ten einde. Het Amerikaanse Peacock presenteert Pitch Perfect: Bumper in Berlin (2022), een spin-off-serie over het personage Bumper, gespeeld door Adam Devine. De eerste trailer is nu te zien
Op zoek naar geluk in Berlijn
Bumper slijt zijn dagen op de campus van Barden University, totdat hij een telefoontje krijgt met het nieuws dat zijn TikToks in Duitsland viraal zijn gegaan. Hij owrdt uitgenodigd naar het buitenland te verhuizen om zijn muziekcarrière daar nieuw leven in te blazen. Onderweg krijgt hij te maken met een cultuurschok en flink wat concurrentie, onder andere van een popdiva gespeeld door Jameela Jamil. Bekijk de trailer hieronder:
Het gaat Bumper in Berlijn niet helemaal voor de wind, maar gaandeweg begint hij een beetje te landen en lukt het hem om deze nieuwe kans te omarmen. Hij krijgt daarbij hulp van zijn assistente Heidi (Sarah Hyland), op wie hij stiekem een beetje verliefd wordt.
Bumper in Berlin speelt zich een paar jaar na de gebeurtenissen in Pitch Perfect 3 (2017) af en is geproduceerd door Elizabeth Banks en Max Handelman. De regie van de serie is in handen van Todd Strauss Schulson en Maureen Bharoocha. Megan Amram is de showrunner.
Bumper in Berlin gaat op 23 november in première op de Amerikaanse streamingdienst Peacock en zal een week later ook in de VS op televisie worden uitgezonden. Het is nog niet bekend wanneer de serie in Nederland te zien zal zijn.