Maker van geliefde romantische dramaserie bundelt opnieuw haar krachten met Netflix

De maakster van de geliefde romantische dramaserie One Day (2024) gaat opnieuw samenwerken met Netflix. One Day was een boekverfilming en ook ditmaal gaat Taylor met een boek aan de slag: het highschoolverhaal PREP uit 2005.
Young Adult
Lee Fiora is een studente die met een beurs terecht kan op Ault, een eliteschool in New England. In haar jaren daar maakt ze nieuwe vrienden, wordt ze verliefd en komt ze erachter welke privileges er op de school gelden. Het is een young adult-verhaal volgens het boekje, dat bij verschijnen ruim twintig jaar terug meteen de bestsellerlijsten inschoot.
Steun van schrijver
Nicole Taylor (die naast One Day ook bekend is van Three Girls) noemt PREP van schrijfster Curtis Sittenfeld haar 'favoriete roman ooit' en zegt lang te hebben gewacht tot ze met het bronmateriaal aan de slag kon. Sittenfeld heeft zijn steun voor de verfilming uitgesproken.
Volgende in de rij
Het is nog niet duidelijk wie Lee Fiona gaat spelen in de young adult-serie en wanneer we het eindresultaat op Netflix kunnen verwachten. PREP wordt de volgende titel in een lange rij van succesvolle coming-of-ageverhalen op de streamingdienst, waaronder Ginny & Georgia (2021– ), Crew Girl (2026– ), My Life with the Walter Boys (2023– ) en Never Have I Ever (2020–2023).
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox? Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!











































































