'Indiana Jones'-serie in de maak bij Disney+

'Indiana Jones'-serie in de maak bij Disney+

Disney+ is momenteel druk met de ontwikkeling van een heuse Indiana Jones-serie, zo meldt Variety. Keert Harrison Ford opnieuw terug voor de rol van de wereldberoemde archeoloog?

Een prequel?

Het lijkt onwaarschijnlijk dat de 80-jarige acteur in de serie verschijnt, aangezien Ford liet weten klaar te zijn met de rol als Indiana Jones na het aankomende vijfde deel, Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023). Disney+ zal dus op zoek moeten naar een andere hoofdrolspeler. Wellicht dat het een prequel wordt en ze een jongere acteur kunnen casten als een jonge archeloog? Of speelt de serie zich enkel af in hetzelfde universum maar draait het om een compleet ander personage? Er is duidelijk nog maar weinig bekend over het project.

Eerst Indiana Jones 5

Disney en Lucasfilm zouden al groen licht hebben gegeven aan het idee maar zoeken nog naar een schrijver van het script. Disney werkt ondertussen tevens hard aan de post-productie van Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023), die juli 2023 in de bioscoop verschijnt.

Afbeelding via TMDb
Afbeelding via TMDb

Niet de eerste Indiana Jones-serie

Het idee om de bekende filmreeks van Steven Spielberg uit te breiden met een serie is al eens eerder geprobeerd met The Young Indiana Jones Chronicles (1992–1993), waarin een bejaarde Indiana Jones terugblikt op zijn jongere jaren als archeoloog. Harrison Ford had hierin slechts een cameo. Een releasedatum van de nieuwe serie op Disney+ is nu nog niet bekend.

Beeld: Still 'Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull' via TMDb
Tekst: Bron

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Series Video on demand Disney+Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023)

Meer Disney+

Meer Disney+

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws