De oppas is terug in eerste trailer van Netflix-vervolg 'The Babysitter: Killer Queen'
.jpg)
In de eerste trailer van de nieuwe Netflix-horrorkomedie The Babysitter: Killer Queen (2020) wordt Cole (Judah Lewis) bijna vermoord door zijn oppas en haar vrienden. Hij weet ze te verslaan, totdat ze jaren later ineens weer voor zijn neus staan. De film is het vervolg op The Babysitter (2017).
Bekijk hier de gloednieuwe trailer van The Babysitter: Killer Queen:
Alhoewel zijn oppas hem ooit probeerde te vermoorden, mist Cole haar enorm. Gelukkig (?) komen ze terug om hun poging van twee jaar geleden af te maken. De satanische sekte onder leiding van zijn oppas Bee (Samara Weaving) kunnen enkel verslagen worden met een duivels ritueel, zo ontdekt Cole.
De rest van de sekte wordt gespeeld door Robbie Amell, Andrew Bachelor, Bella Thorne en Hana Mae Lee. De Netflix-film is geregisseerd door McG, die eerder films maakte als This Means War (2012), 3 Days to Kill (2014) en Charlie's Angels (2000).
Ook Leslie Bibb en Ken Marino zijn terug als de ouders van Cole. Het eerste deel was in 2017 zo'n succes dat Netflix het wel aandurft met een deel 2. The Babysitter: Killer Queen is vanaf 10 september te zien op de streamingdienst. Voor een compleet overzicht van alle films en series die in september op Netflix verschijnen kun je hier terecht.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!