Netflix verrast abonnees met bejubelde animatiefilm

Netflix heeft enkele jaren na de release van Puss in Boots: The Last Wish (2022) eindelijk de rechten weten te bemachtigen van de Oscargenomineerde film in het Shrek-universum. De veelgeprezen animatiefilm staat nu op de streamingdienst.
Negen levens
Hoewel hij zelf de tel is kwijtgeraakt, blijkt hij acht van zijn negen levens te hebben verspeeld. Om die levens terug te krijgen, begint hij aan zijn grootste avontuur tot nu toe. Hij reist door het Zwarte Woud om de mythische Wensster te vinden en zijn verloren levens terug te krijgen. De stem van de Gelaarsde Kat wordt opnieuw ingesproken door niemand minder dan Antonio Banderas.
Olivia Colman
De animatiefilm wordt geregisseerd door Joel Crawford en Januel Mercado. Naast Banderas worden de overige stemmen ingesproken door Olivia Colman, Ray Winstone, Samson Kayo, Anthony Mendez en Da'Vine Joy Randolph. Puss in Boots: The Last Wish werd in 2023 genomineerd voor de Oscar voor beste animatiefilm. Helaas won deze het niet van The Boy And The Heron (2023).
Vanaf vandaag op Netflix
Puss in Boots: The Last Wish is nu te zien op Netflix. Voor een compleet overzicht van alle nieuwe films en series op de streamingdienst kun je terecht op onze pagina Nieuw op Netflix.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!