HBO Max deelt eerste beelden van nieuwe thriller 'Caddo Lake' met Dylan O'Brien

HBO Max komt volgende maand met een gloednieuw thriller geproduceerd door The Sixth Sense-regisseur M. Night Shyamalan. Dylan O'Brien speelt de hoofdrol in Caddo Lake (2024), waarvan de eerste teaser nu te zien is.
Mysterieuze verdwijning
Wanneer een achtjarig meisje op mysterieuze wijze verdwijnt, begint een reeks sterfgevallen en verdwijningen uit het verleden met elkaar in verband te staan, waardoor de geschiedenis van een gebroken familie voor altijd verandert.
Met The Maze Runner-ster
M. Night Shyamalan maakte ook films als Split (2016) en Trap (2024) die sinds kort in de bioscoop te zien is, maar nam deze keer niet zelf plaats in de regisseursstoel. Hij werkt mee aan dit project als producer terwijl het duo Logan George en Celine Held de film regisseren. Samen regisseerde ze eerder ook afleveringen van onder andere Dark Matter (2024– ) en Servant (2019–2023) .
Hoofdrolspeler Dylan O'Brien kennen we uit de The Maze Runner-reeks, maar ook uit films als American Assassin (2017) en Not Okay (2022). Eliza Scanlen, bekend van Little Women (2019) en The Devil All the Time (2020) speelt ook in de film. Overige namen zijn Diana Hopper, Caroline Falk, Eric Lange (Unbelievable (2019)) en Sam Hennings.
Caddo Lake is vanaf 10 oktober te zien op HBO Max.