'Shôgun'-makers geven voor het eerst update over seizoen 2

'Shôgun'-makers geven voor het eerst update over seizoen 2

Met vier Golden Globes is Shôgun (2024– ) zondagnacht de grote winnaar onder de tv-series. Om de winst te vieren, geven de makers van de populaire historische serie eindelijk een update over het tweede seizoen.

Script bijna klaar

Shôgun was oorspronkelijk een miniserie, maar door het enorme succes besloot FX de serie toch een tweede én derde seizoen te gunnen. De schrijvers mochten aan de slag met een script, maar officieel groen licht zou er nog niet zijn. Seriemakers Rachel Kondor en Justin Marks laten na de Golden Globe-uitreiking in een interview weten dat ze FX proberen te overtuigen van officieel groen licht en dat het script van seizoen 2 bijna af is.

Nou, het gaat door. We proberen het nog steeds. We hebben het nog niet opgegeven. En ik weet niet zeker wat we kunnen zeggen. We zijn ongeveer zes weken verwijderd van het einde van de schrijverskamer.

Seriemakers Rachel Kondor en Justin Marks
Shôgun (2024‑ )
8.6
Kijk op Disney+ • 'Shōgun' is gebaseerd op de roman van James Clavell en speelt zich af in Japan in het jaar 1600, aan het begin van een eeuwenlange burgeroorlog.

Na 18 Emmy's, nu 3 Golden Globes

Afgelopen nacht won de hitserie de Golden Globe voor beste dramaserie, beste acteur in een dramaserie voor Hiroyuki Sanada, beste actrice in een dramaserie voor Anna Sawai en beste bijrol in een serie voor Tadanobu Asano.

Beeld: Still 'Shôgun' via Katie Yu/FX
Tekst: Bron

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Series Video on demand Video's Disney+Shôgun (2024– )

Meer Disney+

Meer Disney+

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws