'The Night Agent'-ster en 'The Recruit'-ster over mogelijke crossover: 'Je weet maar nooit'

Op Netflix wordt momenteel het nieuwe seizoen van The Night Agent (2023– ) massaal bekeken en morgen verschijnt het tweede seizoen van The Recruit (2022–2025). De populaire spionageseries hebben veel gelijkenissen; daarom besloot Entertainment Weekly de twee hoofdrolspelers - Gabriel Basso en Noah Centineo - samen te interviewen. Daar spraken de sterren over een mogelijke crossover tussen de twee Netflix-series.
Peter Sutherland en Owen Hendricks
Hoewel de series veel gelijkenissen hebben qua thema en de aanwezigheid van actie, geeft Peter Sutherland-acteur Basso toe dat hij een crossover niet echt ziet zitten. "Ik denk niet dat die [crossover] zou werken." De acteur gaf toe dat hij er al eerder over had nagedacht en dat bepaalde verschillen het moeilijk zouden maken voor een crossover. Hoewel er een kruising is in de agentschappen, zijn er verschillende hoofden in beide series en zelfs de president is anders.
Ook Centineo benadrukt dat een samenkomst van de twee populaire Netflix-series niet op de planning staat: "Er is geen logica als er een echte crossover is".
Het zou een soort tegemoetkoming moeten zijn aan mensen die het willen zien in tegenstelling tot wat echt is in de serie. Het is televisie… Je weet maar nooit.
The Recruit seizoen 2 deze week op Netflix
The Recruit seizoen 2 is vanaf morgen 30 januari te zien op Netflix. Voor een compleet overzicht van alle nieuwe films en series die binnenkort op de streamingdienst verschijnen, kun je terecht op onze pagina Binnenkort op Netflix.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!