Populaire komedieserie 'Gooische Vrouwen' krijgt twee nieuwe seizoenen op Videoland

Het kon haast niet anders: Gooische Vrouwen (2005– ) krijgt na het populaire zesde seizoen nog meer nieuwe afleveringen op Videoland. We kunnen zeker nog twee nieuwe seizoenen van de Nederlandse komedieserie van Linda de Mol verwachten, dat bevestigt Talpa deze week.
Populair bij fans
Na vijftien jaar kwam er in oktober 2024 een zesde seizoen van Gooische Vrouwen naar Videoland. Vanaf 2005 werden er vijf reeksen van de komedieserie gemaakt, daarna nog eens twee films en die werden allemaal een enorm succes. Het kwam als geen verrassing dat de nieuwe afleveringen nét zo populair werden bij fans.
Geen geheim
Daarom kondigt Talpa Network nu officieel een vervolg in de serie, bedacht door Linda de Mol, aan deze week. Dat komt niet helemaal uit de lucht vallen, want de geruchten deden al de ronde en scenarioschrijvers Lex Passchier en Frank Houtappels lieten eerder al los bezig te zijn met nieuwe verhaallijnen. Ook regisseur Will Koopman maakte er geen geheim van nog een nieuw seizoen te willen.
Wanneer te zien?
Gooische Vrouwen vertelt het verhaal van vriendinnen uit het Gooi, gespeeld door Linda de Mol, Susan Visser, Tjitske Reidinga en Lies Visschedijk. Ook in het nieuwe seizoen staan deze dames centraal. Talpa heeft niet laten weten of de opnames al gepland zijn of wanneer de nieuwe afleveringen op Videoland en SBS6 te zien zijn.