Nieuwe dramaserie van 'La casa de las flores'-maker in aantocht op Netflix

Na La casa de las flores (2018–2020) en Sagrada familia (2022–2023) is er een nieuwe serie van Manolo Caro onderweg naar Netflix. Binnenkort verschijnt van de hand van de Mexicaanse maker Serpientes y Escaleras (2025– ), een psychologisch drama over een lerares die de spil wordt in een incident tussen twee leerlingen. De trailer bezorgt je vast een indruk.
Incident met grote gevolgen
Serpientes y Escaleras (in het Engels: Snakes and Ladders) speelt zich af op een prestigeuze school, waar Dora López aan een missie bezig is om ooit tot rector te worden verkozen. Als ze een verantwoordelijke rol krijgt bij het sussen van een gevecht tussen twee leerlingen, worden haar doelen en overtuigingen behoorlijk op de proef gesteld:
'El jardinero'-ster
De rol van Dora zal worden gespeeld door Cecilia Suárez, die momenteel al te zien is in de populaire thrillerserie El jardinero (2025). Andere namen die in Serpientes y Escaleras voorbij zullen komen zijn Juan Pablo Medina, Martiño Rivas, Marimar Vega, Benny Emmanuel, Loreto Peralta, Michelle Rodríguez, Alfredo Gatica, Germán Bracco, Gerardo Trejoluna, Luis Felipe Tovar en Margarita Gralia. Voor seriemaker Caro is het na La casa de las flores, Sagrada Familia en ook Erase una vez... Pero ya no (2022) en Alguien tiene que morir (2020) alweer de vijfde (serie-)samenwerking met Netflix.
Serpientes y Escaleras zal al vanaf 14 mei te zien zijn op Netflix.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!