Oscargenomineerde actrice gecast in vijfde seizoen 'Emily in Paris'

Eerder deze maand gingen de opnames van het vijfde seizoen van Emily in Paris (2020– ) van start. In aanloop naar de opnames werd al bekend dat de serie een grote verandering zou doormaken. Emily zal een nieuw avontuur aangaan niet in de Franse hoofdstad Parijs, maar het prachtige Italiaanse Rome. Daarnaast nemen we voorlopig afscheid van het personage Camille, gespeeld door Camille Razat, maar gelukkig is nu ook bekend dat de cast ook weer verder uitgebreid wordt. Oscargenomineerde actrice Minnie Driver, bekend van onder meer Good Will Hunting (1997), komt de cast versterken.
Prinses in het spel
Driver zal in het nieuwe seizoen vol Italiaanse sferen te zien zijn als het personage Prinses Jane. Jane is een goede vriendin van Emily's baas Sylvie. Hoe deze nieuwe vriendin in het verhaal verweven zit is helaas nog niet bekend. Vooralsnog zijn er geen details over het plot van de nieuwe afleveringen bekendgemaakt. Wel hebben de makers laten weten dat het vijfde seizoen zich vrijwel direct na het vierde seizoen zal afspelen, enkele dagen om precies te zijn. Dat een deel van het aankomende seizoen zich in Italië af zal spelen was al even bekend. Emily zal daar de Italiaanse tak van haar bureau leiden.
Release in 2025
Uiteraard wordt de rol van Emily opnieuw vertolkt door Lily Colins. Ook Ashley Park, Lucas Bravo, Lucien Laviscount, Eugenio Franceschini, Philippine Leroy-Beaulieu, Samuel Arnold, William Abadie en Bruno Gouery zijn opnieuw van de partij. Het nieuwe seizoen verschijnt dit kalenderjaar nog op Netflix, de exacte datum is nog niet bekendgemaakt.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!