Amazon-serie 'The Boys' krijgt een spin-off

Na het succes van The Boys (2019– ) besluit Amazon Studios aan de slag te gaan met een spin-off over de serie. Deze wordt omschreven als deels een typische 'school'-serie en deels The Hunger Games (2012).
Pas drie weken geleden ging het tweede seizoen van The Boys in première, met elke week een nieuwe aflevering op Amazon Prime Video. Volgens de streamingdienst beleefde de serie de grootste lancering ooit en kijken er 89% meer gebruikers naar de serie sinds seizoen 1. Inmiddels is ook een seizoen 3 besteld.
De spin-off speelt zich af op een Amerikaanse school speciaal voor jongvolwassenen met superkrachten, of 'supes'. De serie is volgens Amazon een oneerbiedige en 16+-serie dat de levens van hormonale en competitieve supes verkent. Vooral satire zal een belangrijk element zijn in de spin-off.
Graig Rosenberg is momenteel bezig met het schrijven van de pilotaflevering en zal als seriemaker betrokken zijn bij de rest van de serie. Rosenberg is tevens de schrijver en producent van The Boys. Zowel Amazon Studios als Sony Pictures Television zijn verbonden aan het project.