Opnames 'The Beekeeper 2' met Jason Statham begonnen: verdere cast onthuld

Zo'n anderhalf jaar nadat Jason Statham zich op het grote doek kon uitleven in The Beekeeper zijn de opnames begonnen van het tweede deel. Variety weet welke acteurs uit de eerste film terugkeren en maakte eerder ook al een nieuwe naam bekend.
In nevelen gehuld
De complotthriller uit 2024 liet ons kennismaken met Adam Clay, een gepensioneerde staatsagent die een achtergrond heeft als lid van een geheime organisatie. Als hij een grootse politieke samenzwering ontdekt, smeert hij de banden van toen en stelt hij alles in het werk om zijn tegenstanders te stuiten.
In februari werd bevestigd dat The Beekeeper een vervolg zou krijgen bij Amazon MGM Studios, met actieheld Jason Statham uiteraard weer als uithangbord. Verder was er echter nog niets over de casting bekend.
Meerdere namen keren terug
Variety stelt nu dat Emmy Raver-Lampman, Bobby Naderi en Jemma Redgrave alle drie terug zullen keren in de tweede film, en dat ook veteraan Jeremy Irons opnieuw te zien zal zijn. Raver-Lampman speelde de FBI-agente die Adam op de hielen zit bij zijn clandestiene avonturen, Naderi haar partner. Jemma Redgrave werd geïntroduceerd als de presidente van de Verenigde Staten.

Slechterik van dienst
De primaire antagonist van deel één werd gespeeld door Hunger Games-antagonist Josh Hutcherson. Het is nog niet helemaal duidelijk wie er in deel twee een vergelijkbare rol zal invullen, maar we weten wel dat Yara Shahidi (black-ish (2014–2022)) zich onlangs bij de cast voegde. Details van haar rol worden nog geheim gehouden.

De regie van het vervolg is in handen van Timo Tjahjanto, die zich hiervoor eveneens op een sequel boog waarvan een ander deel één maakte. Nobody 2 (2025) ging deze nazomer uit en daarmee is de actieregisseur nu vrij om met The Beekeeper 2 aan de slag te gaan (deel 1 kwam van de hand van David Ayer). Een releasedatum is nog niet bekend.