Reboot van 'Buffy the Vampire Slayer' met Sarah Michelle Gellar gaat toch niet door

Een maand geleden leek het bijna zeker, Buffy the Vampire Slayer (1997–2003) zou een reboot krijgen. Sarah Michelle Gellar zou haar rol als Buffy Summers opnieuw vertolken en de eerste aflevering zou geregisseerd worden door Chloe Zhao. Gisteren maakte Gellar echter bekend dat Hulu een streep zet door de plannen. Buffy the Vampire Slayer krijgt geen reboot.
Zhao niet de juiste regisseur
Gellar, die niet alleen in de serie te zien zou zijn, maar ook verantwoording zou dragen als producent, maakte het slechte nieuws gisteren bekend middels een bericht op haar Instagram. De reboot droeg de tijdelijke titel Buffy: New Sunnydale en is geschreven door Nora en Lilla Zuckerman. Volgens bronnen was het project verre van perfect en waren er twijfels of Oscarwinnaar Zhao wel de juiste persoon was voor de reboot. Eerder deze week vond er overleg plaats bij Hulu en werden mogelijke aanpassingen besproken. Uiteindelijk besloot de streamingdienst er niet mee door te gaan.
Onverwacht nieuws
Hoewel Hulu niets meer ziet in de reboot, heeft het bedrijf nog wel interesse in de Buffy-franchise en willen ze mogelijk op een later moment een nieuwe versie overwegen. Gellar werd vrijdagavond op de hoogte gebracht toen ze in Austin was voor de première van Ready or Not 2: Here I Come (2026). Die middag sprak ze journalisten nog enthousiast toe over de plannen, maar later die avond kreeg ze onverwacht het bericht dat de reboot was stopgezet.




8.3






































































