Jon Bernthal keert terug als Frank Castle in nieuwe 'Punisher'-special op Disney+

De Punisher keert terug. In de aankomende special The Punisher: One Last Kill (2026) is Jon Bernthal opnieuw te zien als de meedogenloze vigilante, die we kennen uit Daredevil (2015–2018) en daarna zijn eigen serie The Punisher (2017–2019). Disney+ kondigt het nieuws zojuist samen met Marvel aan.
'Intens en emotioneel verhaal'
Het project wordt geregisseerd door Reinaldo Marcus Green, die het scenario samen met Bernthal schreef. Volgens Marvel Television-baas Brad Winderbaum wordt het een intens en emotioneel verhaal dat volledig past bij het karakter van Frank Castle. Hij benadrukt dat Bernthal een uitzonderlijke acteur is die het personage perfect begrijpt.
Jon Bernthal is een acteur van zijn generatie. Het is ongelooflijk wat hij in al zijn rollen legt, maar vooral in die van Frank Castle. En hij is een geweldige schrijver. Hij kent het personage door en door.
De special wordt de derde zogenoemde "Marvel Special Presentation", na Werewolf by Night (2022) en The Guardians of the Galaxy Holiday Special (2022). Bernthal liet al weten dat fans een donkere en harde toon kunnen verwachten en dat het zeker geen afgezwakte versie van The Punisher zal worden.
Eerst nog Daredevil
The Punisher: One Last Kill is vanaf 13 mei te zien op Disney+. Morgen, 25 maart, start eerst nog het nieuwe seizoen van Daredevil: Born Again (2025– ). Voor een compleet overzicht van alle nieuwe films en series die binnenkort op de streamingdienst verschijnen, kun je terecht op onze pagina Binnenkort op Disney+.




8.4









































































