Spionageserie met 'Game of Thrones'-ster stopt al na één seizoen

Het avontuur van Game of Thrones-ster Emilia Clarke als CIA-spion in de Koude Oorlog eindigt al na één seizoen. Clarke schitterde samen met Haley Lu Richardson (The White Lotus) in PONIES (2026), maar Peacock heeft besloten een streep te zetten door een mogelijk vervolg.
Het roer om
De 'ponies' uit de titel zijn 'persons of no interest'; geheime lieden die hun leven hebben toegewijd aan het vergaren van inlichtingen en het doorzien van intriges. In seizoen 1 maakten we kennis met Beatrice Grant (Clarke) en Twila Hasbeck (Richardson), die eerst nog als secretaresses op de ambassade werken maar na de dood van hun echtgenoten het roer omgooien. In hun nieuwe rol als geheim agentes komen de twee een groot politiek complot op het spoor.
Cliffhanger
Het eerste seizoen van Ponies kon zowel critici als kijkers overwegend bekoren, en het lijkt er dus ook op dat het besluit om de serie te beëindigen puur op basis van streamingcijfers is genomen. Ten tijde van de release spraken seriemakers David Iserson en Susanna Fogel (Cat Person) nog volop over hun ideeën voor een mogelijk vervolg, en wie de serie kijkt zal ook merken dat lang niet alle plotlijnen keurig zijn afgewikkeld.
Op Instagram probeert Iserson het nieuws van de annulering goed op te pakken. "Ik geloof nog steeds dat het het waard is om een serie als deze, die je niet zo makkelijk maakt in een industrie als deze, toch naar het publiek te brengen", schrijft hij. "Ik hoop dat we Bea en Twila op een of andere manier toch nog eens ergens terugzien".
Het eerste seizoen van Ponies is te zien via SkyShowtime.




7.1





































































