Verdere castuitbreiding voor nieuwe film over beroemd Playboy-huis

Verdere castuitbreiding voor nieuwe film over beroemd Playboy-huis

Jessica Biel is toegevoegd aan de cast van Playmates, een nieuwe film over het beruchte Playboy-huis van magazine-oprichter Hugh Hefner. De ster uit The Better Sister (2025) gaat volgens Variety de vrouw van Hefner spelen. Biel sluit zich aan bij een cast die onder meer al uit Lily-Rose Depp bestaat.

Dochter van

Het Playboy Mansion was de geruchtmakende plek waar Hefner veel van zijn tijd doorbracht en zijn Playmates over de vloer liet komen, modellen die voor het beroemde blad poseerden. De gelijknamige film rond en over deze plek gaat over een meisje van nog maar dertien jaar, dat het Playboy Mansion als een tweede thuis gaat zien. Lorraine Nicholson debuteert met de nieuwkomer als regisseuse. De dochter van acteur Jack Nicholson liet zich voor het verhaal inspireren door haar eigen jeugd, waarin ze zelf in het huis kwam.

Fictieve echtgenote

Onlangs werd al bekendgemaakt wie in Playmates de hoofdrollen gaan spelen: Indiana Elle als het meisje dat kind aan huis wordt, Nosferatu-ster Lily-Rose Depp als het model dat haar onder haar hoede neemt en Bill Pullman (The Sinner) als Hefner. Biel komt daar nu dus bij als een fictieve echtgenote van de in 2017 overleden oprichter. Hefner was in zijn leven drie keer getrouwd.

Still 'The Idol' via TMDb
Still 'The Idol' via TMDb

In aantocht

Playmates wordt gemaakt door het voorname Searchlight Pictures en kan naar verwachting rekenen op een brede release in de VS en Europa. Details over distributie in Nederland zijn nog niet bekend.

Beeld: Still 'Candy' via TMDb
Tekst: Bron

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Films

Meer films

Meer films

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws