Britt Dekker en Juvat Westendorp gecast in nieuwe paardenfilm 'Silverstar'

Maandag starten de opnames van de nieuwe paardenfilm Silverstar met niemand minder dan Britt Dekker, Juvat Westendorp en Britts inmiddels beroemde paard George. Silverstar (2021) is vanaf begin 2022 te zien in de bioscoop.
Een aantal jaar terug maakte Britt haar acteerdebuut in de film Whitestar (2019). Haar rol daarin was niet erg groot, maar nu is ze terug met Silverstar, waarin ze een groter aandeel zal hebben dan in haar debuutfilm. Britt kennen we natuurlijk allemaal, naast haar aandeel op tv, als ervaren ruiter. Juvat daarentegen had nog nooit op een paard gezeten. De afgelopen weken volgde hij dan ook intensieve rijlessen samen met de hoofdrolspelers Wendy Ruijfrok en Eliyha Altena. Ruijfrok heeft gelukkig al enige ervaring, zij deed ooit aan voltige, acrobatiek op een bewegend paard. Wie weet zien we er nog wat van terug!

Silverstar vertelt het verhaal van Megan die haar eigen manege runt. Als Whitestars dochter, Silverstar, na een stalbrand van schrik het bos in vlucht, wordt ze gevonden door de 16-jarige Esmee. Esmee en Silverstar kunnen het direct goed met elkaar vinden en hebben een bijzondere klik. Esmee komt erachter dat er vreemde dingen gebeuren, maar niemand wil naar haar luisteren. Noodgedwongen slaat ze met Silverstar op de vlucht. Ondertussen krijgt Megan op de manege hulp aangeboden van Carina, maar is zij wel te vertrouwen?
Net als bij Whitestar, komt het idee voor Silverstar van Britt zelf. De film wordt geregisseerd door Diede in 't Veld (Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn (2020), Spangas op Survival (2009)) en het scenario is in handen van Michiel Peereboom. Naast de reeds genoemde acteurs zijn er ook rollen voor Bo Maerten, Anneke Blok, Noah de Nooij, Bart Klever en Matt Harnacke.