Eerste beelden onthuld van 'The Blacklist' seizoen 9

The Blacklist (2013–2023) is alweer bij het negende seizoen aangekomen. Aan de hand van een reeks eerste foto's biedt de Amerikaanse zender NBC ons een eerste inkijk in het nieuwe seizoen.
In seizoen 9 maakt de serie een sprong in de tijd van twee jaar. Het is onbekend waar Red (James Spader) is en de task force van de FBI is ontbonden. Ook heeft de dood van een personage in seizoen 8 grote invloed op de personages.
Met elk lid van de Blacklisters opnieuw in de strijd terwijl ze op een kruispunt staan, "beginnen ze dodelijke tegenstanders te ontdekken, onvoorstelbare samenzweringen, en verrassend verraad dat allianties zal bedreigen en wraak voor het verleden zal aanwakkeren," aldus de omschrijving van NBC.
Bekijk hier de eerste beelden van The Blacklist seizoen 9:







Megan Boone keert in seizoen 9 niet terug als Elizabeth 'Liz' Keen, aangezien ze onlangs haar vertrek uit de serie aankondigde. En zij is niet de enige die niet terugkeert, ook Jon Bokenkamp maakt bekend dat hij The Blacklist zal verlaten, de maker van de serie voor acht seizoenen lang.
Seizoen 1 tot en met 7 van The Blacklist zijn nu te zien op Netflix. Seizoen 8 is enkel te bekijken op Videoland. Wanneer en via welk platform seizoen 9 in Nederland verschijnt, is nu nog niet bekend. In de VS start het negende seizoen eind oktober al.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!