Netflix werkt aan nieuwe spionageserie 'Treason' van 'Bridge of Spies'-schrijver

Netflix werkt aan nieuwe spionageserie 'Treason' van 'Bridge of Spies'-schrijver

Netflix heeft een zesdelige drama-/spionageserie besteld met de naam Treason. De serie is geschreven door de schrijver van Bridge of Spies (2015), Matt Charman.

In Treason volgen we Adam Lawrence, opgeleid en klaargestoomd door de Britse geheime dienst MI6. Zijn carrière lijkt al volledig uigestippeld te zijn, maar Adam wordt geconfronteerd met zijn verleden. De aanwezigheid van Kara, een Russische spionne met wie hij een gecompliceerd verleden deelt, doet hem aan alles en iedereen twijfelen. Het leidt tot een driehoeksverhouding tussen Kara, Adam en zijn vrouw Maddy en ondertussen probeert het drietal elkaars geheimen te onthullen.

Er zullen rollen vervuld worden door Ola Kurylenko, Oona Chaplin en Charlie Cox, al is niet niet bekendgemaakt welke personages zij specifiek zullen spelen. De serie wordt geproduceerd door Charmans eigen productiebedrijf, Binocular Productions. Dit wordt zijn eerste grote project waarbij hij zowel schrijft, leidt als produceert. Treason is de tweede samenwerking tussen Netflix en Charman. Binnenkort maakt Charman zijn Netflix-debuut met The Mothership, een scifi-film met in de hoofdrol Halle Berry.

Treason wordt gemaakt door de Britse tak van Netflix. Het is nog niet bekend vanaf wanneer de spionageserie op Netflix te zien zal zijn.

Reacties

Deel dit artikel

Meer over:

Series Video on demand NetflixTreason (2022)

Meer Netflix

Meer Netflix

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws