Erotisch drama '365 dni' krijgt vervolg

Erotisch drama '365 dni' krijgt vervolg

Er komt een vervolg op Netflix-hit 365 Days (2020), laat actrice Anna-Maria Sieklucka weten in een Instagramvideo. De film, waarin ze de hoofdrol speelt, was afgelopen week de best bekeken film op het platform. Wanneer ze beginnen met de productie kon ze nog niet zeggen: "Door de pandemie kunnen we niet naar het buitenland om te filmen, dus waarschijnlijk volgend jaar pas".

365 dni is gebaseerd op het gelijknamige boek van Blanka Lipinska, en gaat over Laura (Sieklucka), manager in een vijfsterrenhotel, die tijdens haar vakantie ontvoert wordt door een maffiabaas. Hij geeft haar 365 dagen om voor hem te vallen - en verleidt haar op alle mogelijke manieren. Het boek is het eerste deel van een trilogie. Wellicht kunnen we dus ook een derde film verwachten, maar daar zei Sieklucka nog niks over.

365 Days (2020)
3.3
Een vurige directrice in een passieloze relatie wordt het slachtoffer van een dominante maffiabaas, die haar gevangenhoudt en één jaar geeft om op hem verliefd te worden.

Over het plot van het volgende deel liet de actrice nog niets los, maar naar verwachting zal de film ongeveer de verhaallijn van de boekenserie volgen. Het tweede deel zal Ten Dzeiń heten, wat 'deze dag' betekent, en heeft dezelfde hoofdpersonen als het eerste deel.

Het vervolg op de film zal ongetwijfeld weer vol seksscènes zitten - de serie boeken wordt niet voor niets vergeleken met de succesvolle Fifty Shades of Grey (2015). Het eerste deel, 365 dni, is nu dus te zien op Netflix.

Beeld: Still '365 Days' via TMDb
Tekst: Bron

Reacties

Deel dit artikel

Meer over:

Films Netflix365 Days (2020)

Meer Netflix

Meer Netflix

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws