Netflix deelt de trailer van 'Formula 1: Drive to Survive' seizoen 4

Seizoen 4 van Formula 1: Drive to Survive (2019– ) belooft volgens Netflix "het meest dramatische seizoen ooit te worden". De nieuwe afleveringen verschijnen komende vrijdag al. Vandaag onthult Netflix op de valreep de trailer.
Netflix neemt ons opnieuw mee achter de schermen van de motorsport en laat zien hoe de coureurs en de teams zich voorbereiden op het kampioenschap. "Bereid je voor op rivaliteit, onverwachte podiumplaatsen en een intense titelstrijd tussen Mercedes en Red Bull," aldus Netflix over de nieuwe afleveringen.
Bekijk hier de trailer van Formula 1: Drive to Survive seizoen 4:
Max Verstappen is in dit seizoen niet van de partij. Volgens de coureur verkiest de docuserie drama boven de realiteit. "Ik ben niet iemand die van dat soort dramatische shows houdt, ik wil feiten en echte dingen." Verstappen werkt daarom niet mee met seizoen 4. De docuserie wordt opnieuw geproduceerd door Oscarwinnaar James Gay-Rees samen met Paul Martin.
Formula 1: Drive to Survive seizoen 4 bestaat uit tien afleveringen en is vanaf 11 maart te zien op Netflix. Voor een compleet overzicht van alle nieuwe films en series die binnenkort op de streamingdienst verschijnen, kun je terecht op onze pagina Binnenkort op Netflix.

Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!