The Pez Outlaw (2022)


The Pez Outlaw
Koop op dvd of blu-ray
 7    6

FilmVandaag-score

6.0 / 10 2 stemmen

Jouw beoordeling:

In de jaren 90 stuit Steve Glew per toeval op de niche markt van zeldzame Pez snoepdispensers. Hij besluit samen met zijn zoon baldadig om grote hoeveelheden Pez direct bij een Europese fabrikant te kopen, zonder subtiliteit of voorzichtigheid. Hierdoor verdient hij al snel miljoenen dollars. Het duurt niet lang voordat de directeur van Pez, oftewel de Pezident, vastberaden is om Steve ten val te brengen, ongeacht de kosten.

Kijkwijzer alKijkwijzer gt

Deel deze film

In de jaren 90 stuit Steve Glew per toeval op de niche markt van zeldzame Pez snoepdispensers. Hij besluit samen met zijn zoon baldadig om grote hoeveelheden Pez direct bij een Europese fabrikant te kopen, zonder subtiliteit of voorzichtigheid. Hierdoor verdient hij al snel miljoenen dollars. Het duurt niet lang voordat de directeur van Pez, oftewel de Pezident, vastberaden is om Steve ten val te brengen, ongeacht de kosten.

IMDb-score

IMDb-score 6.9 / 10
3.260 stemmen

Trailer

The Pez Outlaw'

Kijkwijzer

Kijkwijzer alKijkwijzer gt
The Pez Outlaw
 7    6
The Pez Outlaw
FilmVandaag-score
6.0 / 10
Jouw beoordeling:

Trailer


Bekijk hier de trailer van de film The Pez Outlaw.

Gezien-lijst


7 gebruikers hebben The Pez Outlaw gemarkeerd als gezien:

Watchlist


6 gebruikers hebben The Pez Outlaw in hun watchlist staan:

Beoordelingen


2 gebruikers hebben The Pez Outlaw beoordeeld:

FilmVandaag-score: 6.0 Stemverdeling

Vergelijkbare films


Vind je The Pez Outlaw leuk? Dan vind je deze films misschien ook interessant!

  •  
     
  •  
     
  •  
     
  •  
     
  •  
     
  •  
     

Reacties


Wat vind jij van The Pez Outlaw? Laat het hieronder weten!