Films op tv 15 maart 2010


Er waren op 15-03-2010 4 films op tv te zien. De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op IMDb-score. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan. Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.

Bekijk films op tv op andere dagen:

Welke films zijn 15 maart op tv? Dit zijn de films op tv:

Zender alles / niks

Genre alles / niks

  • Bruce Almighty (2003)

    komedie fantasy Verenigde Staten
    Bruce Nolan (Jim Carrey) is een televisie verslaggever en is de hele wereld zat, ondanks zijn populariteit en zijn mooie vriendin (Jennifer Aniston).
    IMDb 6.8
    IMDb-score 'Bruce Almighty' 6.8
    Bruce Almighty (2003
    Kijkwijzer 6
  • Den muso (1975)

    drama Mali
    Sékou krijgt ontslag bij de fabriek omdat hij een loonsverhoging vroeg. Hij gaat weg met Ténin, de dochter van zijn ex-baas Malamine Diaby.
    IMDb 6.7
    IMDb-score 'Den muso' 6.7
    Den muso (1975
  • Clockwise (1986)

    komedie Verenigd Koninkrijk
    Brian Stimpson is de hoofdmeester van een school en extreem punctueel. Hij is nu uitgenodigd de slotspeech te komen geven op een nationale onderwijsconferentie en is daar goed op voorbereid.
    IMDb 6.6
    IMDb-score 'Clockwise' 6.6
    Clockwise (1986
    Kijkwijzer al
  • Joe Somebody (2001)

    romantiek komedie Verenigde Staten
    Joe Scheffer (Tim Allen) is een schuchtere aanleenstaande vader die zich overwerkt en ondergewaardeerd voelt op kantoor.
    IMDb 5.6
    IMDb-score 'Joe Somebody' 5.6
    Joe Somebody (2001
    Kijkwijzer 6

Deel de films op tv

Laatste nieuws


Meer nieuws

Reacties


RSS Feeds