Er waren op 25-02-2014 17 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op tijd. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
Wallace en Gromit openen een bakkerij en raken tegelijkertijd betrokken bij een moordmysterie. Maar als Wallace verliefd wordt is het aan Gromit om de zaak op te lossen.
17 juni 1940. Daniel Cordier is twintig jaar oud als Pétain een wapenstilstand vraagt. Uit afkeer vertrekt Daniel naar Londen, waar hij aangenomen wordt bij de geheime dienst van Vrij Frankrijk.
Wanneer Mika haar laatste examen niet haalt wordt ze naar de stallen van haar strenge oma gestuurd. Daar moet ze de hele zomer leren om haar examen te halen.
Een alleenstaande moeder voedt haar zoon op met haar moeder en geadopteerde zus. Als liefde en verlies het hechte gezin kort na elkaar raken, valt het echter uit elkaar.
New York. Hi-tech superconcern waar Ben Kingsley de scepter zwaait en dat vooral gespecialiseerd is in het conserveren van dieren die dreigen uit te sterven.
De CIA heeft de jacht geopend op het brein achter een wereldwijde golf van terroristische aanslagen. Roger Ferris (Leonardo DiCaprio) is hun man in het veld, die probeert de razendsnelle ontwikkelingen steeds een stap voor te blijven.
Op haar nieuwe middelbare school sluit de stoere tiener Jo Mitchell een vriendschap met buitenstaander Abby. Dit op aandringen van Abby's rijke vader, die als tegenprestatie aanbiedt om voor Jo de studie van haar dromen te betalen.
Jane (Meryl Streep) is moeder van drie volwassen kinderen, ze heeft een goedlopend restaurant in Santa Barbara, en heeft (na tien jaar gescheiden te zijn) een vriendschappelijke relatie met haar ex-man, advocaat Jake (Alec Baldwin).
In de jaren dertig van de vorige eeuw, is de overijverige regisseur Carl Denham (Jack Black) wanhopig op zoek naar een hoofdrolspeelster voor zijn nieuwe avonturenfilm over een legenarische reusachtige gorilla.
Frank Gannon, een doorgewinterde politieman, komt erachter dat het bureau waar hij werkt betrokken is bij corruptie en onderdeel is van een grootschalige internationale drugsbende.
Nadat een drugsdeal is uitgelopen op een bloedbad waarbij een stel corrupte smerissen zijn neergeschoten, krijgt gangster Joey (Paul Walker) opdracht de gebruikte vuurwaperns te laten verdwijnen.
Een CIA-huurmoordenaar neemt een laatste opdracht aan voordat hij stopt. Tot zijn verbazing ontdekt hij dat hij zelf het doelwit is van zijn CIA-leidinggevende.
Het arme meisje Willie (Anne Baxter) heeft talent voor het slappe koord en wordt de partner van Frank (Lyle Bettger) die in een circus een trapezenummer heeft.