jotofilm

Reacties


jotofilm heeft 5985 reactie(s) geplaatst.

8 • 8 jaar geleden

Aardige thriller, deed wat Polanski-achtig aan Jammer,dat het eind wat simpel was
Blijkt altijd weer moeilijk om een goed eind te produceren
Persoonlijk had ik de film 10 minuten eerder laten eindigen, dan was het eind wat cynischer geweest.

6 • 8 jaar geleden

Een saaie film Meestal verwacht je een fijne franse film als Catherine Deneuve er in speelt, maar dit keer was het geen klapper (behalve het eind, maar dat sloeg dan weer nergens op)
De importeur voelde waarschijnlijk al nattigheid, want hij laat de helft van de Franse titel weg

Nieuwste film van regisseuse heet Boomerang.
Is niet op deze site te vinden (2018)

Wat is dit abominabel slecht! Hoe bestaat het, dat dit ooit de bioscoop heeft gehaald Basisschoolkinderen met een cameraatje brengen het er naar alle waarschijnlijkheid beter van af

6 • 8 jaar geleden

Welk publiek wil bereikt worden? Grappen zijn duidelijk voor volwassenen, maar scenario is dan weer te simpel De makers wisten dus niet of het een satire moest worden of een kinderfilm,met als gevolg dat niemand aan zijn trekken komt

Ongelooflijk! En dit zou humoristisch moeten zijn Overacting, geen enkele leuke grap Dat zulke rommel nog gemaakt wordt!

7 • 8 jaar geleden

Het origineel is veel beter!

8 • 8 jaar geleden

De betere versie van Gloria bell

8 • 8 jaar geleden

Arne Toon en, om in de gaten te houden! Een prima film, een goed scenario en perfecte acteurs
Ik was aangenaam verrast

5 • 8 jaar geleden

Wat een prul ! Moeilijkdoenerij met bomen en blaadjes