Apovan heeft 231 reactie(s) geplaatst.
Goede film, goed geacteerd.
Edee voelt zich niet meer begrepen na wat zij heeft meegemaakt. Haar oplossing om dan maar totaal alleen in de wildernis te gaan leven, waar ze zich niet goed op voorbereid heeft. Tot het eind van de film weet de kijker de reden van haar kluizenaarsbestaan niet, kippenvel.
Goeie film. Alleen de rechercheur Raymond die onderhandelt met Janiyah, wat jammer. Dat had niet zo.n modepop moeten zijn.
Met zo.n vader, een dominee nota bene ... heb je geen vijanden nodig.
Mn man had hem al gezien. Hij gaat nooit naar bioscoop. Dus moet op tv zijn geweest. Vreemd... net uit op netflix en draait zelfs nog bij ons in de bioscoop.
Bizar. Echt je kunt niemand meer vertrouwen, zelfs je eigen maat niet.
Nee ik vond het niet zo.n slechte film. Ik hou niet van knokfilms en dat het werd het wel een beetje. Maar ja het verhaal, daar kan ik niet omheen.
Een hele indringende confronterende film over een asielaanvraag in Zweden.
Goed verhaal van iemand die een nieuw leven heeft opgebouwd. Reflexen kun je niet afleren. In een noodsituatie reageer je daar op zoals je gewend bent en dat valt op. Dat is niet gewoon.
Het boek had ik niet gelezen. De film is prachtig. We hebben enorm genoten. De Engelse natuur, humor en de liefde voor elkaar. Heel bijzonder.
Ja je verzint het niet. Waar gebeurd.
Niet voor mij.
Niet realistisch. Kijkt wel lekker weg. Maar er had wel meer uitgehaald kunnen worden. Brian Goodman niet op z'n best.
Spannend. Tot het eind.
Nee het is geen komedie. Daar is de film te indrukwekkend voor. Geen luchtige film. Wat het wel is: zeker een aanrader.
Ja dan kijk je er anders naar als het waargebeurd is. Ook nog in Amsterdam. Iemand die zich slachtoffer van het systeem voelt. En zover komt.
Ja ik heb me wel vermaakt maar ik heb hem 5 dagen geleden gezien en dacht nu al waar ging hij over. Dus geen indruk gemaakt, geen blijvende herinnering.
Ok. Ik was gewaarschuwd. Maar jongens Morgan Freeman. Ik dacht dat kan toch niet. Maar helaas, wat een tegenvaller.
Ongelooflijk heftig deze film. Waargebeurd. Dus geschiedenis. Echt je verzint het niet maar is echt gebeurd.
Bizar goed weergegeven. Vanuit de onmacht ouders, gezin, politie. Zo heftig. Allerlei gevoelens, ongeloof, medelijden, afschuw en het niet begrijpen.
Genoten van deze film door de tocht door Frankrijk. Wat een mooie beelden. Ik krijg heel veel zin om met m'n busje er doorheen te rijden. Goed verhaal, ook veel humor, maar soms slaan ze ver door om oude herinneringen te beleven. Daar erger ik me dan aan.
Gelukkig kwam deze film op tv, want deze Oscarwinnaar wilden we natuurlijk wel zien. Zeker een aanrader. Je blijft echt benieuwd hoe deze film verloopt.
Ik was niet op de hoogte dat dit ooit gebeurd is en nu heb ik deze geschiedenis meegekregen. Indrukwekkende film, helaas waar gebeurd.
Hou je van platte humor dan is het wat voor je. Maar zó plat dat het geen humor meer is. Ik haak af.
Even verstand op nul en natuurlijk niet te serieus nemen. Gewoon van genieten van alle gekkigheid.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series