A

Reacties


Apovan heeft 231 reactie(s) geplaatst.

82 jaar geleden

Ik schaam me diep. Wat een geschiedenis...

62 jaar geleden

Wat een treurige film. Op sommige punten wat ongeloofwaardig.

82 jaar geleden

Spannend.. ja doet me wel denken aan Oceans nr zoveel maar neemt niet weg dat hij niet verveelde. Blijft Spannend.

82 jaar geleden

Ach zo herkenbaar. Zeker een aanrader.

92 jaar geleden

Ze waren elkaar kwijt geraakt. Het leven stond stil.

82 jaar geleden

Wat een moeilijke keuze moet je maken als ouder van een zorgenkind. Het loslaten en vertrouwen in de hulpverlening. Wat een mooie film.

82 jaar geleden

Een bijzondere film die me elke minuut boeide. Vertelt het verhaal door de ogen van zoon Joe.

72 jaar geleden

Ook ik gaf het op. Toch ging het einde wel boeien en bleek er wel een heel verhaal achter te zitten en ging ik weer meekijken. M'n partner keek hem wel uit.

82 jaar geleden

Echt een heerlijke film. Grof, soms tenenkrommemd maar wat een voorbeeld voor elkaar opkomen en achter je naaste familie staan.

82 jaar geleden

Deze film voor tweede keer gezien. Wat een heftig verhaal en zo begrijpelijk dat iemand doordraait als je de dupe bent van onrechtvaardigheid.

82 jaar geleden

Ja. Gewoon een goede familiefilm met een boodschap.

82 jaar geleden

De hoofdrolspeelster Blake Liveley is betoverend. Ik zag haar hier voor het eerst. Op sommige momenten irriteerde de film mij. Waar zit ik nu naar te kijken? Een damesromannetje? Maar toen het verhaal goed op gang kwam... echt goed gefilmd. De spanning was voelbaar in de zaal.

72 jaar geleden

Ja ik zat echt wel een paar keer met de handen voor m'n ogen. Bizar. Maar ja wat een verhaal. Zeker het kijken waard.

82 jaar geleden

99 % van de bevolking draagt gifstoffen mee. Dat werd na de film beweerd. Tjonge. Ik ben ernstig ziek. Kan niemand beschuldigingen maar voel me enorm teleurgesteld dat de overheid ons niet beter beschermt. Ook in Nederland. Maar als ik om me heen kijk in mijn omgeving pakken mensen snel een bestrijdingsmiddel tegen alg, spinnen, ongedierte, onkruid e.d. Als het maar netjes is..

62 jaar geleden

Het wordt niet echt spannend.

52 jaar geleden

Niet voor mij. Taai tot het eind: toen ging het verhaal me pas pakken.

82 jaar geleden

Wat een film. Ja een heel mooi verhaal en zo begrijpelijk hoe ingewikkeld een relatie kan worden.

102 jaar geleden

Oh wat fijn. Oogappels wordt nu herhaald. En ik heb de tijd om hem iedere dag te volgen.
Ik zag dat ik hem destijds met een 9 heb beoordeeld. Nu bij aflevering 3 seizoen denk ik waarom geen 10?

82 jaar geleden

Ja wat een goede film is dit. Pierre Brosnan echt petje af voor z'n rol in deze. En een goed verhaal.

82 jaar geleden

Zeker een aanrader. De harde les is niemand vertrouwen.

82 jaar geleden

Ja het is beslist geen saaie film, soms erg veel geweld en toch met humor. Maar dat allerlaatste fragment hadden ze me moeten besparen. Erg flauw. Voor de rest een 8.

Nog even ter aanvulling. De zoon die homo is, is ook een junkie. Daarom vind ik juist dat hij z'n rol geloofwaardig neerzet

92 jaar geleden

Zo spannend. Echt een hele goede film. Je zit er helemaal in. Nee ik verklap niks, kijken deze film.

72 jaar geleden

Ja je moet de film echt helemaal kijken. Soms werd m'n geduld wel op de proef gesteld maar ja eind goed al goed.

82 jaar geleden

Zo actueel en zo schrijnend.